Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Flabélos vagy Speedfitness?...

Flabélos vagy Speedfitness? Melyik hatásosabb? vagy esetleg egy Rubint Réka?

Figyelt kérdés
1 alkalom hatásosabb mint pl egy Rubint Réka edzés? Én nem fogyni szeretnék, csak nem vagyok megelégedve az alakommal. Úgy hallottam hogy ez erre is jó. Ti kipróbáltátok? Eredmény? Vélemény? stb.. köszönöm.:)
2013. szept. 18. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"csak nem vagyok megelégedve az alakommal" akkor mégis miért nem? Izmosodni szeretnél?


Többet érsz vele, ha súlyzóznál egy kicsit, néha meg ráülnél a szobabiciklire, vagy futnál.

2013. szept. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek drake-kel, súlyzós vagy komolyabb saját testsúlyos edzés + aerob (kocogás, bicaj) jobb lenne ezeknél.
2013. szept. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A flabélos nagyrészt átverés a Speedfitness horror árú.


Ha nem vagy megelégedve az alakoddal akkor izom kell rád amihez a kondizás a leghatékonyabb.

2013. szept. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem.:) köszönöm a válaszokat.! Akkor szerintem kondibérletet fogok venni. :) de... az mennyi idő után látszik ha pl heti 2x megyek másfél órára? :) belső comb. Fenék stb..
2013. szept. 19. 07:08
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha keményen edzel, akkor pár hónap alatt is szépen látszik, de ez genetika és étrendfüggő is. De:

Sajnos nincs helyi zsírégetés. Olyan nincs, hogy csak egy-két kiválasztott helyről fogyj, nem így működik. Nincsenek helyi fogyasztó gyakorlatok. Mindenkinél genetikailag kódolt, hogy ki, honnan, milyen ütemben adja le a zsírt. Nem tudod befolyásolni, szabályozni!

Tehát szálkásító diéta kell és heti minimum 3-4, 40-50 perces aerob edzés és majd lemegy az óhajtott helyről is. De máshonnan is..

2013. szept. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
S nem csak lábra kell edzeni...
2013. szept. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem csak lábra kell edzeni. Csak ott nem vagyok megelégedve magammal és ezen szeretnék változtatni. :)fogyni nem szeretnék.. sőt .. nem is tudnék mert hála az égnek nincs rajtam. :) de a szálkásito étrendtöl félek hogy elhizok.:S
2013. szept. 19. 14:01
 8/11 anonim ***** válasza:
A szálkásító étrend az kalória mínuszt jelent. Ergo ettől pont hogy fogysz. Kicsit olvass utána a dolgoknak, mert nagyon nem vagy képben, de ezt nem támadásból írom, csak jótanács.:)
2013. szept. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A két legértelmetlenebb divat edzésre kérdeztél rá, aztán még harmadiknak egy igen kétes fitnesz edzőre.


Erősíts.. ennyi, ingyen is csinálhatod, nem kell túlmisztifikálni. A Rékaféle tornák már közelítik egyébként a már-már értelmes mozgást. Mondjuk a flabéloshoz képest biztosan. Ha RR tetszik, akkor nézd meg a BodyrockTV és a Zuzanalight edzés videókat is.

2013. szept. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Miért híznál el a szálkásító étrendtől? Hiszen benne van a nevében...


Jobb lenne, ha inkább 3x1 órára mennél kondiba, és ha izmosodni akarsz, akkor tömegnövelő étrendet kövess.

2013. szept. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!