Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez hogy lehetséges?

Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Nekem 38centis 8% testzsíros karom van, és már egy éve kondiparkozok(tolódzkodás, húzódzkodás, felhúzás és kitolás, stb.) a 42-es karú ~10% testzsírú ismerősöm 110kilóval szériázik fekvenyomásban, én a 60kilóval küszködök.

Szkanderunk viszont körülbelül 1-2másodpercig tart általában, tehát mondjuk úgy nagyon csúnyán kikap, volt hogy tartottam egy darabig hadd erőlködjön aztán lenyomtam, tehát erő szempontjából most ki áll jobban?

Nem értem, hisz fekvenyomásban ő aláz le, hogy van ez?

Hozzáértők válaszát várom, vérpistikék, nethuszárok kíméljenek!



2013. szept. 19. 23:15
 1/2 csakbeszelgessunk. válasza:

1.A fekve nyomás és a szkander más-más izmokat vesz igénybe.

Egy bicepsz/váll/hát edzésnél hasonlítsd össze az eredményeiteket..valószínűleg nem lesz ekkora az eltérés,de talán ott már a te javadra billen a mérleg.

2.A szkanderben egy jó technika elég sokat számít..talán tudsz valamit, amit ő nem.

Itt egy videó ami talán a ti esetetekhez hasonló..:)

http://www.youtube.com/watch?v=AAmCxXDkcdI

2013. szept. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A bicepsz, váll gyakorlatokban is nagyobb súllyal dolgozik.

Szkanderra meg nincs tanult technikám.

2013. szept. 21. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!