Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fekvenyomástól fájhat a...

Fekvenyomástól fájhat a mellkasom középen?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, és eddig más típusú edzést csináltam, inkább csak ilyen lányos gyakorlatokat meg futottam, az érettségi miatt próbáltam meg két kicsi súlyzóval a fekvenyomást, és azóta kicsit fáj középen a mellkasom, így is folytathatom az edzést, ez idővel elmúlik? Szerintem nem az izom fáj, hanem pont középen a két mellem között, de tényleg csak vagy 50x emeltem fel, mert kezdő vagyok.

2013. szept. 20. 17:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Ott tapad a mellizom, azért fáj. Idővel hozzászokik és nem fog fájni, de azért bemelegítés, ésszerű súlyok használata legyen meg.


És ha már súlyzós edzésbe kezdesz komolyabban, akkor előtte illik kezdő átmozgató edzéstervet csinálni.

2013. szept. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!