Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapesten lakok, sajnos...

Budapesten lakok, sajnos eddig nem sok lehetosegem volt kirandulgatni de most szeretnek a párommal. Esetleg ötlet hogy hol vannak szep helyek?

Figyelt kérdés
Inkabb ilyen hegyekre gondoltam vagy ami igy Közelebb van mert nincs autóm, igy marad a BKV. Rókahegyen voltunk filmezgetni meg fotózni elegge szep volt, ilyesmikre gondoltam.

2013. okt. 6. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Normafa,János-hegy,Budaörsi hegység.
2013. okt. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 aikiboxer ***** válasza:
100%

Pl. Gazdagréti lakóteleptől Irhásárok; HÉV-vel Pomázig és onnan Dobogókőre busszal; vagy a szobi vasútvonalon bármerre; Budaörsi hegyek.


.Cyan. üzeni még, hogy a 18-as busz megy ki a Nagy Kevély hegyhez.

2013. okt. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Közben már 218-asnak hívják (nem voltam naprakész).

De a Kolosy térről megy fel a 65-ös is Fenyőgyöngyéhez, ott is nagyon szép az erdő, érdemes felmászni az Oroszlán-sziklánál.

2013. okt. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Athandir válasza:
A turatars.com vagy a setefika.hu túraszervező oldalakat ajánlom. Itt tapasztalt túravezetőkkel túrázhatsz akik garantáltan a legszebb helyekre visznek el titeket ingyen.
2013. okt. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!