Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan érhetnék el jobb...

Hogyan érhetnék el jobb eredményt? (többi lent)

Figyelt kérdés
az idén új tesitanárt kaptam aki teljesen meghajtja az egész osztályt, világéletemben duci lány voltam (kb 15kg felesleg) de mostanában rendszeresen futunk, és jobban teljesítek mint régebben (a legjobb futó fiúk csak egy körrel előznek meg, a legtöbben utánuk 1,5 körrel érnek be. én régebben hátul kullogtam) Hogyan tudnám ezt a teljesítményt növelni? Edzésforma? Tudom, hogy fogynom kellene, de nem tudom, hogy mi lenne a legjobb mozgásforma erre... előre is köszi 16/L

2013. okt. 7. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerinted mégis hogy lehet a futásteljesítményedet növelni? Hát futással!

A fogyás pedig elsősorban az étkezésen múlik, nem a mozgáson!

2013. okt. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
valószínűleg arra gondoltam, hogy milyen tempóban, hányszor kellene futnom...mivel a fogyáshoz étkezést nem írtam, azt nagy valószínűséggel azért, mert tudom, hogy mit kellene ennem, én kimondottan mozgásformákat kérdeztem...
2013. okt. 7. 20:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó, akkor maradj magadnak!
2013. okt. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!