Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tehetség nélkül lehet valaki...

Tehetség nélkül lehet valaki profi bokszoló? (lent! )

Figyelt kérdés
Nem azt állítom, hogy én vagyok tehetségtelen. Bokszra járok, és tehetséges vagyok (Azt mondja az edző) csak azért kérdezem, mert van egy gyerek aki az edzésen tehetslgtelen, de nagyon szorgalmas. (13 éves)

2013. okt. 9. 18:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést elírtam. *tehetségtelen*
2013. okt. 9. 18:52
 2/6 A kérdező kommentje:
Vagyis hát jobban fogalmazva nem a edzésen tehetségtelen. hanem mindig. Nincs tehetsége hozzá. De nagyon szorgalmas, még otthon is edz.
2013. okt. 9. 18:58
 3/6 schocko ***** válasza:
A tehetséges azt jelenti, valaki gyorsabban tanul(hat) valamit, mint akinek nincs annyira tehetsége hozzá, viszont legtöbb esetben a szorgalom hasznosabb...szerintem az a másik gyerek esélyesebb a sikerre...
2013. okt. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 aikiboxer ***** válasza:
Azt honnan tudod, hogy az edzéstársad tehetségtelen? Az edző mondta, így?
2013. okt. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az a tehetséges aki érzi honnan jön a következő ütés, jól mozog el, jókor jó helyre üt. Tehetség nélkül nem lesz senki Mayweather, Pacquiao, Klitschko vagy Hopkins. Szorgalommal tehetség nélkül is el lehet jutni valameddig de a nagy bajnokok nem csak tehetségesek hanem a legtöbbnél szorgalmasabbak is.
2013. okt. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ennyi idősen ez még nincsen letisztulva.

én is ismerek olyan srácot,akinek legendák keringtek a kezdő korszakáról olyan szinten nem volt semmi mozgáskoordinációja,a saját lábában elesett.

fél évig tartott neki mire megtanult ugrókötelezni meg hasonlók.

aztán full contact savate európa bajnok lett,meg sokszor volt az első 3ban.


a teljesen konkrét válasz meg.

pár éve volt interjú egy magyar profi boxolóval,akkor volt a mérlege valami 1-61:).

szóval van ilyen is,tehát lehetséges tehetség nélkül is.

kezdők profiknak volt felhozó ember.

2013. okt. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!