Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lány táncpartnerem nem enged...

Lány táncpartnerem nem enged vezetni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még az első táncórán bevallom férfiasan, nem ment a legjobban, és ezt a táncpartnerem érezte, és átvette vezetést, és utána pedig nem tudtam őt követni, így nem is ment a tánc.

Sokat gyakorlok, de nem szeretném, ha következő táncórán is így lenne.


2013. okt. 11. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, az szerintem fontos, hogy lássa a szándékot, a változást. Próbáljátok meg úgy, hogy becsukja a szemét, akkor ui. nem nagyon van más választása, mint hogy rád bízza magát. Bár persze nem mindegy, milyen tánc.
2013. okt. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szallagavató keringő.


De az a baj, hogy életbe két szót nem beszéltünk és nem tudunk egymásra "hangolódni".

2013. okt. 11. 23:27
 3/6 anonim ***** válasza:
39%

Hát légy férfi és ne engedd.

Fogd meg keményen,és vezess te.Ha ki akar törni akkor fogd vissza.

Ez szerintem még be is fog jönni neki. :)

2013. okt. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Én lány vagyok és nekem pont ez a problémám hogy én vezetek mert a partnerem egyszerûen képtelen megtanulmi a lépéseket. Ezzel csak az a baj hogy kb kétszer akkora mint én, ebbôl viszont az következik hogy én végig mondom neki hogy mi kôvetkezik és közbe próbálom elkerülni hogy letaposson. De amikor a tánctanárral próbáltan és ô rendesen vezetett mert tudta mitcsinál akkor máris nekem is sokkal jobbban ment.


Amit midebbôl szerttem volna kihozni az az hogy ha vezetni akarsz akkor meg kell tanulnod úgy a lépéseket hogy akár egyedûl is magaboztosan elô tudd adni, evégre nem várhatod el hogy rádbizza magát ha nem vagy elég magabiztos és men éreztetd vele hogy megbízhat benned.

2013. okt. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még az sem elég, hogy tudja a lépéseket, a vezetéstechnika egy külön dolog itt is. Ha erőből próbálsz vezetni, annak nem lesz jó vége, nekem volt, hogy kis híján letépte a hüvelykujjam az egyik kedves partnerem. Ráadásul ha sz.avató, akkor nyilván van egy adott koreográfia, amit a lány is tud (sőt, a lányok ált. sajnos sokkal gyorsabban megtanulják) és ez nagyon be tud zavarni, mert nem azt táncolja, amit vezetsz, hanem azt ami "jön". Igazából az lenne jó, ha a lány eleinte nem is tudná a "sort", hanem a fiú vezetéséből tanulná meg. Persze sz. avatónál erre nem nagyon van idő.

Azzal együtt tényleg próbáld megbeszélni vele, mert különben küzdősortba mentek át. Ha angol keringő, akkor simán működhet, h csukja be a szemét. Bécsinél nem biztos h jó ötlet, ár sz. avatón nem szoktak normális bécsit táncolni, inkább formációt, de ott meg sokat mozogtok külön, szóval ez mindenképp keményebb dió.

2013. okt. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*küzdősportba
2013. okt. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!