Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik jobb? A Decathlonos...

Melyik jobb? A Decathlonos lovaglocsizma vagy a lovaglo cipo labszarvedovel/chapsel? (link)

Figyelt kérdés

csizma: [link]


cipo: [link]


labszarvedo: [link]


Akinek van valami tapasztala vele lecci azt is irjatok le:) Illetve elonyeit es hatranyait:) koszonom szepen:)



2013. okt. 24. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Én alapvetően csizmapárti vagyok, szeretem, ha a lovaglás "külsőségei" is megvannak.

Azonban ha még kezdő lovas vagy, a helyedben nem vennék csizmát - gumit amúgy sem, mert nyáron iszonyúan belerohad a lábad. Majd ha pár éve koptatod a nyerget, akkor igen. De akkor is csak bőrt (az viszont 30-tól kezdődik).

Kezdőknek sokkal jobb a cipő+lábszárvédő kombó, azt melegben csak lekapod és télen vastagabb zoknit is húzhatsz, mint amit egy csizma engedne.

(de ez a lábszárvédő nagyon rossz, seperc alatt elfeslik majd az anyaga, vegyél bőrt, az is van ilyen árban lovasboltokban)

2013. okt. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 aikiboxer ***** válasza:
.Cyan., téged mikor láthatlak végre lovaglós cuccban? :)
2013. nov. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Személyes tapasztalatom, hogy a lábszárvédős párosítás kényelmesebb, főleg nyáron. Nekem a helyes lábtartás(sarok lent) is sokkal könnyebb, ha nem csizmában vagyok.
2014. jan. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!