Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az ajtókeretre akasztható...

Az ajtókeretre akasztható húzódzkodók mennyire megbízhatóak? Mennyire terhelhetőek, illetve mennyire rongálják az ajtófélfát?

Figyelt kérdés

Már korábban tettem fel ilyen kérdést, csak akkor a "csavarozós" változatról kérdeztem. Azt mondták, hogy inkább rögzíthetőt vegyek, de ez nálam nem megoldható. Kb 100 kilós vagyok, nem tudom, hogy elbírna-e egy ilyen engem.

Ilyenre gondoltam:


[link]



2013. nov. 2. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Magát a terméket nem ismerem, de alapból rossz jel, hogy azt se tudják mit írjanak. Fönt 120kg van, lent pedig 100kg. Biztos nem venném meg,ha még az eladó se ismeri.
2013. nov. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló van, 90 kg a garanciális rá. Bár nem kizárt, hogy elbírna téged, max. kevesebb év alatt nyekken meg.

Az ajtófélfa pedig lehet akármilyen is. Nálunk jó masszív van, semmi nyoma rajta a húzódzkodónak.

2013. nov. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!