Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most kezdek majd konditerembe...

Most kezdek majd konditerembe járni. Eddig csak itthon edzettem. Elég sovány vagyok, de még normálisnak mondható. Nem akarok nagy izmokat, inkább bordázottakat. Tehát, hogy jól látszódjanak az izomnak a vonalai. Milyen edzést ajánlotok? 16/f

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy kicsinek kell lenni a testzsír százaléknak, de nem akarok fogyni. Jó kiállást szeretnék magamnak. A sprinterek teste nagyon tetszik. Hogyan szerezzek olyan izmokat? Kockás a hasam, és ahhoz ragaszkodok is, ezért nem akarom magam felhízlalni.
2009. nov. 15. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán ha a sprinterek teste tetszik, akkor sprintelj iqhánter...
2009. nov. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaj attól féltem, hogy jönnek az ilyen tudatlanok. -.- Szerinted a sprinterek egész nap futnak? -.- Az csak egy példa volt.
2009. nov. 15. 15:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Mekkora mondjuk a karod átmérője? ha kb 31cm akkor addig gyúrj míg 36osra nő az még nem "hatalmas" azzal együtt a melledre is fog menni izom és a többi edzett testrészre is
2009. nov. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok. 33-as a karom. 188 centi vagyok. 73 kiló. Tudtok mutatni gyakorlatokat v edzéstervet? Ha ugyanannyit eszek, mint most, és gyúrok akkor az ér valamit?
2009. nov. 15. 16:02
 5/6 Teszto ***** válasza:
küld el az email cimed, küldök neked edzés tervet h mit hogyan eddz
2009. nov. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem én vagyok a tudatlan itt. Nyilván nem egész nap futnak, hol mondtam én ilyet? De nyilván az a főtevékenységük, hogy mellette mit csinálnak azt meg tőlük kérdezd. De hogy segítsek is "tudatlan" létemre:

body.builder.hu

Bunny alapismeretek + edzőválaszol, midenre választ kapsz, első lépés, hogy megkeresed és elolvasod

2009. nov. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!