Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Üdv! Van egy WELL MB-R8...

Lalus89 kérdése:

Üdv! Van egy WELL MB-R8 típusú airsoft fegyóm. Ennek a csövát kicseréltem kb 2,5-ször hosszabbra, és az érdeleklne, hogy mit kéne még kicserélnem vagy átnéznem, hogy minimum ugyanazt az erőt kapjam vissza mint rövid csővel?

Figyelt kérdés
A háromnegyedes hengert kicseréltem telire, a dugattyú O gyűrűjét is cseréltem és teflon szalaggal tömitettem... de így is jóval gyengébb.. Mekkora rugó lehet ezekben alapból? érdemes lenne KICSIVEL (amit még bír a többi alaktrész) nagyobbat tenni bele? Hop-up-al lehet gond?

2013. dec. 3. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:

1. A well az egyik legalja, én nem venném meg, pláne nem költenék rá. Pont 2szer annyit fogsz értelmetlenül rákölteni amennyiből vehetnél egy minőségit, nem sértegetni akartalak.

2. Nem hiszem el, hogy 2,5 ször hosszabb cső van rajta, csak nem rohangálsz egy 2méteres fegyverrel.

3. Hogy érted a gyengeséget, kronózva nem tud annyi fps-t vagy csökkent a lőtáv? (Ha az fps maradt a régi de a lőtáv csökkent, akkor a hopup szar.) De így látatlanba nem fogok tudni segíteni, és nem csak én, senki sem. Az is lehet, hogy te rontottad el amikor "szerelted". Hol laksz?

2013. dec. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazad van, a cső csak kétszer olyan hosszú 200mm-es volt benne és most kb 400-410mm-es van benne.

A fegyóért nem adtam ki pénzt. tudom, hogy a legrosszabb a well.. az fps szerintem maradt, a lőtáv az nagyon lecsökkent. Akkor valószínüleg a hop-up a gáz! köszi a választ!

2013. dec. 9. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!