Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 1997-ben volt a Montreal...

Legion kérdése:

1997-ben volt a Montreal screwjob, Bret Harttal, és Shawn Michaelssel. Ez egy igaz történet, vagy csak ilyen kamu, teljesen megbeszélt?

Figyelt kérdés
2013. dec. 8. 02:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

az teljesen igaz.

hart átszerződött a konkurenshez a wcw-be ez volt az utolsó meccse a wwf-nél és az övet is vinni akarta.

ezért és az átszerződés miatti sértődés miatt lett gyorsan elvéve tőle az öv-vagyis úgy,hogy hart nem tudta a forgatókönyvet a végét-és ezért köpte le a meccs végén mcmahont.

pár éve békültek csak ki,akkor vissza is jött a műsorba pár adásra.

2013. dec. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy érted,hogy nem tudta a forgatókönyv végét?Ezt nem teljesen értem.Amúgy az a meccs is meg volt vajon rendezve,mint a többi?Tehát azt Hart nyerte volna meg?Amúgy mi is volt-nem tagadom,lusta vagyok megnézni,ha már itt írok-szóval lekopogták a Hartot,amikor nem is volt kétvállon?Ezért nem lehetett volna jogilag beperelni Mcmahont,hiszen ez csalás,és lehet,hogy ezért ülhetett is volna,nem?
2013. dec. 8. 16:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

minden meccsnek van egy sztorivonalba illeszkedő menete,ez ugyanúgy megvan írva,mint a filmek,sorozatok forgatókönyve.

a trükk itt annyi volt,hogy hart ki volt hagyva a változtatásból amiért nem volt lojális,de ha jól emlékszem michaels sem tudta.

mert az ritka nagy szégyen lett volna a csőd szélén álló wwf-nek,ha hart úgy megy át a konkurenshez,mint wwf világbajnok.

és nem lehet beperelni mcmahont,mert ő a tulaj,ő fizeti a forgatókönyv írókat mindenkit,ezért az van amit ő jónak lát,úgyhogy ez a kérdésed kb olyan,hogy ha egy tv sorozatban meghal az egyik szereplő,akkor be lehet-e perelni ezért az írókat:).

a pankráció egy heti tévésorozat kaszkadőr szereplőkkel ha nem lenne ez világos.

egyébként úgy történt,hogy michaels befogta hartot a saját feladásos fogásába,a bíró meg azonnal leintette a dolgot,mielőtt hart bármit is csinálhatott volna.

2013. dec. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem ezt a jogi dolgot,hogy még úgy hozták ki Hartot vesztesnek,hogy nem is kopogta le a meccset,és a szabályrendszer szerint nem vesztett.A pankrációban is van szabály,ami alapján meghatározzák,ki a nyertes,ki a vesztes.Ez alapján pedig Hart nem veszített,ezért-úgy gondolom-jogilag ez támadható,hiszen az olimián sem lehet a birkózásokat csak így lekopogni.Tudom,ez showműsor,de én akkor is nehezen hiszem el,hogy csak úgy vesztesnek hozták ki,teljesen szabálytalanul.
2013. dec. 8. 17:41
 5/8 anonim ***** válasza:

igen van szabály.

amit a bíró lát,ítél az a törvény,ennyi.

itt ezt ítélte ezért a szabályok szerint veszített.

de ilyesmi havonta történik a pankrációban,sőt szinte minden adásban,úgyhogy nem igazán értem az aggályaidat.

a heel karakterek lényege,hogy folyamatosan csalnak.

itt annyi volt más,hogy hart tényleg nem tudta.


ez a támadható dolog meg alapból ott vérzik el,hogy nem a legjobb,legnagyobb tudású lesz a világbajnok feltétlen,nem azért mert annyira eredményes.

hanem az lesz világbajnok aki a legnépszerűbb a nézők között,vagy pont fordítva a legellenszenvesebb megosztó karakter.

tehát a karakter a világbajnok nem az őt alakító kaszkadőr.

2013. dec. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk ezt a bíró a törvény szabályt nem ismerem.Egy időben szerettem nagyon a pankrációt 2-3 éve,de már értek hozzá annyira,hogy kiszúrom a kamu ütéseket,és látom a kamu "véletlenül ott a kamera,ahol a bunyó,árulás"-történeteket,csak most kezdek visszatérni,poénból,mert sok régi arcot hoztak vissza.Azt hittem,ilyet jogilag nem lehet csinálni,hiszen mégi csak ez is egyfajta sport.Ismerem a csalásokat,láttam eleget,de ott mindig megvan a lekopogás,meg a 3 leütés,ez sokkal másabb.Bár így,a bíró említése után érthetőbb.Remélem,otthon vagy a pankrációban,most teszek ki majd egy csomó kérdést,és hálás lennék majd ott is,ha arra jársz,és esetleg...Köszönöm!
2013. dec. 8. 18:21
 7/8 anonim ***** válasza:
persze,megnézem majd őket.
2013. dec. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Így igaz ahogy leírta a válaszoló.


OFF: Egyébként ez a mai pg era annyira langyos szar... WWF, WCW és a WWe RA era volt a jó.

2014. aug. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!