Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mezőberény, Csaba környékén...

Mezőberény, Csaba környékén lakók, valamint balettosok! Tudnátok segíteni egy válasszal?

Figyelt kérdés
11 éve néptáncolok, nagyon szeretem, azonban van egy másik tánc is amit nagyon rég óta ki szeretnék próbálni, a balett. A kérdés pedig így szól: 17 éves vagyok, szeretném kipróbálni, de megéri ilyen korban egyáltalán vagy már hova? Ha véletlen igen, akkor hol van erre lehetőség Mezőberény környékén?
2013. dec. 24. 17:32
 1/1 anonim válasza:
Szia! Én is Mezőberényben lakok. van lehetőség Csabán balettra a Mariann balettiskolában a FEK-ben. Bár az igazat megvallva ilyen korban már nem érdemes elkezdeni még hobbi szinten se. De van felnőtt programjuk is. Sok szerencsét.
2014. jan. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!