Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A speedfitness tényleg hatásos...

A speedfitness tényleg hatásos vagy átverés? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szeretném én is elkezdeni fogyókúra mellett de olvastam róla pozitív meg negatív kritikákat, most nem tudom eldönteni hogy ez most tényleg hatásos vagy nem?
2014. jan. 5. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Felesleges kivágni súlyos ezreket az ablakon.

Sima futással,lépcsőzéssel stb. ugyanazt éred ek.

Max a lustább embereknek jó akiket folyamatosan motiválni kell.

2014. jan. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De a speedfitnessel gyorsabb lenne? mert ha ez tényleg olyan hatásos akkor megérne egy próbát (úgymond a pénz nem akadály)
2014. jan. 5. 20:24
 3/5 anonim ***** válasza:

ha a pénz nem akadály,viszont a hozzáértés meg-és ahogy látom a motiváció is-hiányos,akkor értelmesebb lenne egy testépítő/fitnesz versenyeken is induló személyi edzővel edzened,aki étrendet is ír össze neked,amit a személyi szakácsod elkészít és időre eléd tesz.

szóval hiába a csoda módszerek,ha nincsen megtámogatva étrenddel és hozzáértéssel eredmény-ami jelen esetben csak a külső,ami alapból érthetetlen amúgy-nem lesz.

ha meg ilyen munkakerülő hozzáállással gondolod elkezdeni,hogy a sp edzések rövidebbek,akkor meg végképp csalódások sorozata várhat rád.

szóval amit vázoltam annál gyorsabb nincsen.

ha a holivúdi sztároknak megfelel,akkor neked is meg kell,hogy feleljen.

2014. jan. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy gyorsabb.

A testnek van egy biológiailag meghatározott fogyási üteme (kb. 0,5-1 kg/hét) azt meg semmi se gyorsítja fel.

2014. jan. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 beus91 válasza:

Szia :)

Én amplifitnessre járok, Újpestre az árpád útra... mindenkinek csak ajánlani tudom... Hozzáértő, aranyos edzők,szép környezet, és szépen mennek le a kilók, és lógnak a nadrágok :)

Már sok ilyen "ems" edzést kiproróbáltam, és amikor megtaláltam őket, megtudtam hogy a többinek nincs is orvosi elismervénye, ami eléggé elijesztett a többitől :S

2014. jan. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!