Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Olyan aerobik videó amit...

Olyan aerobik videó amit lehet otthon kis helyen csinálni?

Figyelt kérdés
Tudnátok linkelni vagy ajánlani, amitől nem kap az ember agykukit, mint Rékától és Norbitól. Elég kicsi a szobám szóval valami olyasmi kéne ahol nem kell körbetáncolni egy termet meg ugrálni, mert pl annak meg az alattam lévők nem örülnének. :D

2014. jan. 12. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
legegyszerűbb a szobabicikli, lehet közben filmet nézni, de pl nekem már az is hangos volt én vettem sportboltban egy lépcsőt és azon lépkedek le föl. nem is kell ennél bonyolultabb eszköz nekem többet otthoni aerobra.
2014. jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jaa hogy neked aerobic kell:) már hozzá szokott a szemem az aerobhoz:P ahelyett szerintem keress intervallum edzéses videókat youtubon van rengeteg
2014. jan. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, eddig szobabicikliztem, de már írtóra unom :D
2014. jan. 12. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!