Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fitness/kondi terembe honnan...

Fitness/kondi terembe honnan szerezzem be a cipőmet, sportmelltartómat?

Figyelt kérdés

Hol illetve milyen márkát érdemes választani?

Nincs túl sok pénzem (tipikus csóró diák kategória).

Néztem a Hervisben Seems futócipőt, van valami véleményed róla?

Sportmelltartót úgy gondoltam, hogy a H&M-ben (vagy most jelent meg az F&F sportruházata)és ott szerzem be, mert ezek jóval olcsóbbak, mint mondjuk egy Nike v. Adidas, de vajon milyen a minősége?


Előre is köszi



2014. jan. 15. 09:50
 1/4 anonim válasza:
decathlon.
2014. jan. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sportmelltartót valamelyik piacon,mindegyiken van több fehérneműs.

cipőt meg igen,a dekatlonban a kalenji ami teljesen jó.

2014. jan. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nagyobb méretű mell esetén, márkás melltartót ajánlok, szerintem ennél nem érdemes az olcsóságra törekedni.... Vagy arra ügyelj, hogy szorosan tartson (lenyomjon). Triumpf üzletek 4-5ezer körül, 10% kedvezmény törzsvásárlói kártyával, ha igényelsz. Cipőnél ha hosszú távra törekszel, ott is inkább a minőségit ajánlom, a Hervisnél vannak utolsó darabos cipők akciósan, 10ezer körül, biztosan találsz a méretedben.
2014. jan. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Cipőt jót vegyél, 15k egy Nike futócipő, ami terembe teljesen elegendő.

Rövidnadrág meg póló nyugodtan lehet Decathlon-ból. 1,5-2 ezer egy kimondottan futásra szánt póló. Ha mondjuk Nike-ba vennéd 6-8 ezer lenne, persze jobb, de nem éri meg...

Zokniból is szerintem egy jobbat célszerű venni, mert az ilyen műszálas mocskok nem jönnek le a lábadról utána.

2015. jún. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!