Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szülés után vagyok 7 hónappal...

Nikoletta 56 kérdése:

Szülés után vagyok 7 hónappal és most már szeretnék valami mozgást bele vinni mindennapjaimba. Táncolós tornára gondoltam. Esetleg aerobik?

Figyelt kérdés
arra gondoltam hogy esténként valami aerobikot kéne tornázni.tudtok esetleg ajánlani valamit ?szoptatok még de már csak elalváshoz kell a szoptatás ezért gondoltam a tornára.valamit kezdökne.szeretném ha olyan is válaszolna aki esetleg benne volt vagy van abban amiről irok.tudtok segíteni?
2014. jan. 23. 14:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy Callanetics vagy Pilates (egészségedre is figyelj).


Aztán másodlagosan bármilyen fölösleges de enyhén vicces táncos torna vagy aerobik lehet, ami nem annyira kicsavart mozgású, hogy kárt okozzon az ízületedben.


De nagyon ajánlott egy alap erősítős gyógytornát beiktatni, erre jó a Pilates, Callanetics vagy a Jóga.


Én Taichit, önvédelmi edzéseket is ajánlanék, mert ezek is hasznos mozgások de tudom nem mindenkinek van affinitása hozzájuk, meg nem olyan könnyű jó edzést találni.

2014. jan. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!