Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Én egy 17 éves 172 cm és 88...

Én egy 17 éves 172 cm és 88 kilós fiú vagyok és segítséget kérnék tőletek hogy mit csináljak? A többi lennt

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy most kezdtem speedfitnessre járni és hogy mellé mikyen diétát ajánlotok? Meg zsírégetésre van szükségem? És tudtok valamit amivel az egész folyamat egy picit gyorsabb lenne?

2014. jan. 26. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne járj olyan helyre speedfitnessezni ahol nem adnak teljes körű szolgáltatást, értem itt ezalatt a direkt neked kidolgozott étrendet és pontos tájékoztatást hogy hogy érheted el a célod.
2014. jan. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És tudnál olyan helyet mondani ahol adnak?
2014. jan. 26. 23:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, a speedfitnessel nem sok kapcsolatom van. De ha itt, vagy más fórumon utánakérdezgetsz lehet hogy valaki fog tudni mondani.
2014. jan. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Járj el futni, heti 3X 1 órát és amellé még diéta sem kell, jó persze nem kell mindent összeenni.
2015. jan. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!