Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek személyi edző?

Hogyan lehetek személyi edző?

Figyelt kérdés

Jelenleg nem vagyok valami sportos alkat. De érdekelne a személyi edzősködés. Még van 2 évem a gimiből. Hogyan álljak neki? Mit mozogjak, hogy menjen a dolog? És milyen iskolákat kell elvégeznem?

17/L



#személyi edző #hogyan lehetek személyi edző
2014. febr. 28. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Olvass sokat ebben a témában, sportolj, eddz hogy legyen tapasztalatod. Aztán vannak kifejezetten erre a célra létrejött iskolák, Fitness company, Fitness akadémia, IWI, stb.
2014. febr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

először is érj el egy olyan testet,hogy a leendő vendégednek az legyen az első gondolata,hogy-bakker,ilyen akarok lenni én is.

e nélkül nem is értem,hogyan akarsz oktatni olyasmit,amit nem csinálsz és amihez nem értesz.

pár versenyen is illene részt venned,fitnesz modellben v body fitneszben.

szóval első körben inkább neked kellene egy személyi edző.

2014. febr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 aikiboxer ***** válasza:

Ahogyan mondják fentebb: kezdd magadon...


Jelentkezz TF-re és szerezz egy tesitanár diplomát. A legalapabb OKJ-s tanfolyam csak nagyon komoly sportmúlttal ér valamit.

2014. márc. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!