Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen futo/edzo cipot ajanlan...

Milyen futo/edzo cipot ajanlanatok egy kezdo futonak?

Figyelt kérdés
A teszveszen lenne nike free run +3 6000-ert, de szerintem hamisitvany lehet, ti errol mit gondoltok?
2014. márc. 10. 15:24
 1/2 anonim válasza:

Szerintem az asics és nike dual fusion futócipők a legjobbak. Én nekem nike d. f.-öm van, és nagyon szeretem: kényelmes, megbízható és napi 10-20 kilométert is le lehet benne simán futni. Testvéremnek asics-e van, már 4 éve rendszeresen abban fut.

Szerintem neten futócipőt rendelni nem túl kedvező, de ez csak egyéni vélemény.

Remélem tudtam segíteni! :)

2014. márc. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy hamisítvány. És futócipőt (meg úgy általában cipőt) csak felpróbálás után érdemes venni. A különböző márkák modelljeinek tök eltérő lehet a kialakítása, pl. egyiknek szélesebb a lábfej része, másiknak keskenyebb. A talp párnázottsága is eltérő. Kényelmes kell, hogy legyen, mert ha valahol nyom, akkor az futás közben nagyon feltöri majd a lábad.

Outletekben a fentinél nem sokkal drágábban tudsz venni eredetit is.

[link]

2014. márc. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!