Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy érdemes ütni ha belém...

Egresi zoltán kérdése:

Hogy érdemes ütni ha belém kötnek, egyenes vagy horog melyik a keményebb?

Figyelt kérdés

És hova áll vagy orr, nem KO érdekében csak hogy szédüljön meg vagy essen le.Mert halottam hogy az orros nagyon tud fájni és még megszédül is rendesen tőle igaz?

Nem az a célom hogy verekedni akarok csak érdekel



2014. ápr. 4. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
igazabol az emberi test kozepen leg erzekenyebb :) pl fejen orr, all, en boxolok, legjobb sztem egy csapott (horog) utes de szabalyosan mert ki ugorhat a vallad. de az egyenes se rossz ha vegig viszed a mozgast :D leginkabb ha lebaszol egy allast akkor attol meglehet am szedulni :D
2014. ápr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tökmindegy,a lényeg az,hogy elsőnek üss és ne egyet üss aztán utána bambulj,hanem addig üsd amíg össze nem rogy.

vagyis ha elkezded fejezd is be,ne adj időt a másiknak a gondolkozásra és a kibontakozásra.

itt egy jó példa a nem befejezett támadás hátulütőjére és a jól kivitelezett kontrára hokis stílusban.

[link]

2014. ápr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. valaszolo vagyok, ettol meg ossze is eshet az ember ha ezeket jol megcelzod io jo nagy erovel :) 7 főbb kiütési pontok.

-Állcsúcs

-Állszöglet (2db)

-Nyaki ütőér

-Szívgödör

-Lengőborda (2db)

(így jön ki a 7)

2014. ápr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!