Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nektek bejönnek a focista...

Nektek bejönnek a focista lányok? Mondjuk aki tényleg ért hozzá és a foci a mindene? Összejönnétek ilyen lánnyal, vagy inkább csak havernak tekintenétek? Azt tapasztalom hogy a srácok lenézik a lányokat ha fociról van szó.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 6. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

A foci engem csak annyiban érdekelt régen,hogy jó volt a meccsek előtt alatt után huligánkodni,dobálózni,szitkozódni,röhögni,néha dulakodni a rendőrökkel aztán futni hurkásra vert háttal,könnyezve a gáztól,de egy zsákmányolt tomfával:)

A te esetedben és minden hasonló kérdésben a válasz meg az,hogy attól függ hogyan nézel ki.A szép,jó alakú,sprortos lányokat csak akkor nézik le,ha a viselkedésük erre okot ad.

2014. ápr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kovpet ***** válasza:
Ha ügyesen játszol, akkor nekem bejössz. Pláne, ha szép is vagy ;)
2014. ápr. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem zavar mi a hobbija... én pl olyan srác vagyok akit teljesen hidegen hagy a foci...
2014. ápr. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mivelhogy utálom a focit, ezért nem hiányzik olyan nő aki folyton arról beszél
2014. ápr. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Feleségül kérném...:D
2016. febr. 20. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!