Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki segítene ezt értelmezni...

Valaki segítene ezt értelmezni? (Gyakorlat leírása,30 napos kihívás. )

Figyelt kérdés

[link]


Ezt nem értettem:

1.nap 6 ismétlés mindegyikből 30 guggolás

Szóval egy gyakorlatnál 30db guggolást megcsinálok és ezt 6x megismétlem. Azaz már az első feladatnál 190 guggolást kéne megcsináljak?



10.nap 6 ismétlés mindegyikből, 2 sorozat 60 guggolás

az ismétlés és a sorozat az ugyan az az én felfogásom szerint.


Kérlek magyarázzátok el nekem érthetően, mert nagyon szeretném csinálni, de nem értem még, ha egyértelmű is.


2014. ápr. 25. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Pl ha megcsinálsz egymás után 10-et, az lesz 10 ismétlés. Ez egy sorozat. Pihensz, majd megint megy 10. Ez így két sorozat.

Amúgy súlyzós terheléssel több értelme lenne a guggolásnak (és teljes testre kellene edzeni) de ez csak az én véleményem, gondolom erre már nem voltál kíváncsi.:)

2014. ápr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!:)

Közben sikerült nekem is értelmeznem. És első körben megcsináltam a 30. napot. Szóval ezek után keresek valami nehezebbet.:) Ne aggódj más testrészeimről sem feledkeztem meg.:D Csak kíváncsi voltam milyen ez a 30 napos kihívás, mert annyi hasonlóról hallok már.

2014. ápr. 25. 21:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Látod, ezek ilyen nokedli programok, végezz kemény súlyzós edzést.
2014. ápr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!