Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondiba hogy kéne edzenem,...

Kondiba hogy kéne edzenem, mindenből kicsit vagy egy nap 1.2 dolog? Mi a jobb?

Figyelt kérdés

lány vagyok és kondiba kezdek. fogok futni sokat, de szeretnék mellette súlyzós edzést is. 8 kg kell fogynom, az van zsírban pluszba.


Nos a kérdésem az hogy csináljak ilyen lábnapot, meg mell bicepsz stb, vagy minden ből egy kicsit mindig mikor lent vagyok? hogy a jobb szép és formás szeretnék lenni :)



2014. ápr. 29. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónapig menjen még heti 3 napos teljes testes edzés. Azaz minden izomcsoportra 1-1 alapgyakorlat. Gyakorlatonként 3-4 sorozat, akkora súlyokkal, amivel megy éppen 10-12 ismétlés. Tehát nem mindegy, hogy guggolsz vagy bicepszezel, más-más súly kell hozzá.

Olvasd el a sárga kapszula című könyvet, keress rá, benne vannak az alapok.

A kaja is fontos, szálkásító diéta kell.

2014. ápr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne mindent egyszerre, Isten ments... és külön láb, mell, bicepsz nap sem kell.

Egyszerűen csak átmozgató edzést csinálj vagy ha úgy érzed akkor csak szálkásíts.

Az átmozgató edzéshez itt egy link:

[link]

Illetve mellé még csinálhatsz aerob edzést is, de a futás is tökéletes. Még annyi, hogy a kajádra nagyon figyelj, az édességeket nagyon kerüld, de az oldalon amit linkeltem ott találsz értrendeket is, fogyáshoz, diétához is.


Remélem tudtam segíteni :)

2014. ápr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm, :)
2014. máj. 16. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!