Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit/hogyan csináljak ha...

Mit/hogyan csináljak ha feszes, lapos hasat szeretnék, illetve az oldalamon levö "párnácskákat" szeretném eltüntetni?

Figyelt kérdés

Haliho,


Pàr honapja heti 4x csinàlom a Leg Magic DVD-t a combomon ès a fenekemen làtvànyos a javulàs. Viszont a hasizmokat egyàltalàn nem dolgoztatja meg ès ahhoz szeretnèk mèg egy kiegèszitö edzèst.

Plusz kg nem sok van rajtam.. (164 cm,51 kg ès 22 èves vagyok.)

Feszesedni szeretnèk, illetve az oldalamon lèvö "pàrnàcskàkat" eltüntetni. Az a kritikus pontom. Kockahasra nem vàgyom, viszont jobban szeretnèk kinèzni, mint ahogy most kinèzek.

Ha valaki hasonlo cipöben jàr(t) Csajok! Akkor esetleg kèpet is tudok küldeni, hogy làssàtok mekkora a "baj". :D


Köszi elöre is.



2014. máj. 2. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Sajnalom.

Vagy kockahasad lesz vagy kövér maradsz.Csak ez a 2 véglet létezik...


Ja és persze a "csajoktól" kérj segítséget véletlenül sem hozzáértőktől.

2014. máj. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kövèr anyàd!
2014. máj. 3. 00:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Na van itt egy kis félreértés. Az a gond kedves kérdező, hogy NINCS helyi zsírégetés. Nem lehet irányítani a zsírleadás helyét semmilyen gyakorlattal. Mindenkinél genetikailag meghatározott, hogy ki, honnan, milyen ütemben tud zsírt leadni. Ezt nem tudod befolyásolni. Nem onnan fogysz amire edzel. Ráadásul a zsírleadáshoz kalória mínuszban kell lenni, tehát az étrend a döntő.
2014. máj. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#1 Mert egy béna csaj véletlen sem lehet hozzáértő, mi csak egy olyan nőgyűlölő kis görcs, mint te, mi?


kérdező, én ajánlom az erőnléti edzést. Rengeteget csinosít, és feszesebbé tesz.


Hasizomra nem ajánlom a hagyományos felülést, sem a hasprést, hosszú távon mindkettő tönkrevágja a lumbális gerincszakaszt, ráadásul a legtöbb ember csípő- és combizommal csal, és nem a hasizmait erősíti. a törzs izmai pedig nem csak a hasizomból állnak. A haránttartást ajánlom, vagy vegyél egy-egy karton vizet mindkét kezedbe, és azzal sétálgass kicsit. Rájössz, hogy csak úgy bírsz kényelmesen menni vele, ha megfeszíted a törzsed és behúzod a feneked.

A kardiót és koplalást nem ajánlom, hacsak nem akarsz zsírgiliszta lenni.

2014. máj. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolso kèt vàlaszadonak, hogy nem hurrogott le, ès, hogy mostmàr van 1-2 ötletem, hogy kb. miket csinàljak! :)
2014. máj. 4. 11:21
 6/6 anonim válasza:

Szia!


Hasonló cipőben jártam. Nekem ami nagyon bevált a "callanetics torna" mély izom gyakorlatokon alapul, nyújtásokon és centiben nagy eredményeket lehet elérni. A helyes táplálkozás mellett persze.

Látványos nagyon már pár hét után is az eredmény, ha legalább heti 3x-4x csinálod. (én mondjuk majdnem mindennap nyomom most már, de eleinte kevesebbszer és javulást értem el kb. 1-2 hét elteltével )

Nem is értem azokat, akik azt mondják, hogy ez egy lagymatag öregasszonyoknak és terheseknek való torna...Azok valószínű nem próbálták, legalábbis nem hosszútávon!Valóban kortalan torna, mert viszonylag egyszerű és nem a kardión alapul. De iszonyú hatásos, nagyon szépen formál mindenhol!

Nekem nagyon bevált. :)

Remélem tudtam segíteni!

2014. máj. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!