Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Görkorcsolyát vennék! Milyet...

Görkorcsolyát vennék! Milyet válasszak?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok, de komolyan gondolom a görkorcsolyázást! Egyenlőre még örülök, ha tudok benne menni, de komolyan gondolom, hogy megtanulok. Itthon van egy pár, de elég gagyik, csak arra voltak jók, hogy eldöntsem, blevágok

Ehhez kéne segítség. Olyat szeretnék ami jó kezdőknek, de akár még 2 év múlva is használhatom, heti vagy akár párnapi rendszerességgel. Olvastam erről több oldalon is, fitness meg ezek a típusokról, de csak összezavarodtam.

16/L vagyok, milyen típust ajánlanátok? Valami olyat, ami TELJESEN tartja a bokát is, mivel volt egy részleges bokaszalag szakadásom, a lábam azóta nem az igazi...:( Nagyon féltem. Szóval milyen típusokat tudnátok ajánlani? Konkrétan, linkkel, ha lehet!:) Esetleg egy oldalt a karbantartásról, ahol VILÁGOSAN van megfogalmazva minden és még én is, - teljesenhozzánemértő - is beavatódhatok:)))


2014. máj. 5. 10:16
 1/6 aikiboxer ***** válasza:

Ő a te barátod:

[link]


Ha nem akarsz rá ennyit költeni, akkor vegyél ugyanott női Oxelot (saját márka), az 20K és nem lehet rossz így internetről.


Mindenképpen vegyél csuklóvédőt, ez a legfontosabb védőfelszerelés. Soha ne menj csuklóvédő nélkül görkorizni. Kezdőknek a térdvédő se rossz.

2014. máj. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 aikiboxer ***** válasza:

De hogy ne csak a fenti kereskedőt reklámozzam, itt is jók vannak:

[link]


Általában a Fila fitneszkorik egészen jók és jól is néznek ki.

2014. máj. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És méretben? Ha interneten rendelem akkor nem tudom megpróbálni. Sok helyen olvastam, hogy egy-két mérettel nagyobbat kell rendelni, máshol azt, hogy legjobb, ha megpróbáljuk. Mi lesz, ha megrendelem és túl kicsi, szorít/nagy, lötyög benne a bokám? Nekem ez kifejezetten fontos lenne.:))
2014. máj. 5. 22:24
 4/6 aikiboxer ***** válasza:

A legjobb, ha megpróbálod, persze. :)


Erre nem vonatkozik az a szabály, hogy nagyobbat kell venni. Ha lötyög benne a lábad, az kifejezetten káros. Akkorát vegyél, amekkora a lábad. Ha 38-as cipőt hordasz, akkor 38-as kori kell.

2014. máj. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És honnan érdemes csukló-, térd- és könyökvédőt beszerezni? Azokban is van márka stb.?
2014. máj. 11. 23:55
 6/6 aikiboxer ***** válasza:
Teljesen mindegy a márkája, 3-4 ezer forint körül vannak ezek a szettek, készletben lehet őket kapni bárhol, ahol korcsolyát is.
2014. máj. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!