Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok valami hatékony...

Tudnátok valami hatékony has-comb-fenék fogyasztó gyakorlatot?

Figyelt kérdés
Ha lehet akkor inkább olyat amit otthon lehet csinálni, nem konditeremben. Előre is köszi az értelmes válaszokat! :)

2014. máj. 6. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:

kiszámolt diéta a testsúlyod alapján.

ez a legfontosabb.

utána aerob/karidó edzés(futás)

és ha van még erőd és/vagy kedves, súlyzós vagy saját testsúlyos edzés

így lehet hatékonyan ZSÍRBÓL fogyni!

2014. máj. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fogyasztó gyakorlat NINCS.


Van diéta és futás,azzal lemegy onnan ahol van.

2014. máj. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs fogyasztó gyakorlat, mivel nem tudod gyakorlatokkal irányítani a zsírleadás helyét. NINCS helyi zsírégetés, nem onnan fogysz, amire edzel. Diéta kell és heti minimum 3-4 aerob edzés az erősítő edzések mellé.
2014. máj. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, 51 kiló, az étkezés rendben van mivel anyukám dietetikus, de neki is volt egy kis hasa amikor fiatal volt és még mindig van. Én felülésekre gondoltam, ami a hasat illeti, de nem vagyok tisztában mindennel ezen a téren
2014. máj. 6. 21:04
 5/8 A kérdező kommentje:
és köszönöm a válaszokat
2014. máj. 6. 21:04
 6/8 anonim ***** válasza:
de nem megy le felüléssel, ezt kellene megérteni.
2014. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Mint elírtuk helyi fogyás nincs,hiába dolgoztatsz egy adott területet onnan nem jön le a zsír.
2014. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

51 kg-al egy deka izom nem lehet a testeden(persze csak képletesen)

valószínűleg nem zsíros a hasad mint azt hiszed, hanem egyszerűen nincs semmi formád.

Anyukád pedig valószínűleg elég jó dietetikus, ha ilyen alap dolgokkal nincs tisztában a kislánya, mint, hogy fogyni nem a gyakorlattól, hanem az étrendtől és a kalória mínusztól fogy az ember.

2014. máj. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!