Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ab King Pro-val naponta 200...

Ab King Pro-val naponta 200 felülést csinálok a legnehezebb fokozaton. Mikor lesz eredménye?

Figyelt kérdés
2008. júl. 29. 10:55
 1/6 anonim válasza:
Hát... Nézz a neten felhasználói véleményeket erről az ab king proról, milyen hatásos. De annyira azért nem bíznám el magamat, hogy ez a "tökéletes" tornagép, mégis csak TV shopos!
2008. júl. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Néztem véleményeket, ahol azt mondták h naponta pár perccel már napokon belül látható lesz az eredmény, és ezt naon kétlem, szal nem tom h télleg hasznos-e.
2008. júl. 29. 15:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez is, mint minden edzésforma "CSAK" diétával hatásos, afelől pedig igen erős kétségeim vannak, hogy ez a szerkezet megéri az árát! Az egyik legjobb haserősítő szerkezet szvsz a haskerék, kb 2000 ft.

Egyébként helyi zsírégetés nem létezik!

2008. júl. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Ha nem lendületből csinálod hanem izomból akkor tuti 6ásosabb lesz!
2008. aug. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A nagybátyámnak is ilyen gépe van de neki nem használt sokat, hamar abba is hagyta. Nem tudom miért hiszik azt az emberek hogy hasizomgyakorlatokkal látványosan le lehet adni a pocakot. Ha nincs a hasadon zsír akkor látszódni fog, ha van akkor azt ajánlom hogy kocogj egy héten 1-1,5 órát és ne egyél zsíros kajákat és sok édességet.


Amugy nem éri meg az ilyen gépeket megvenni, inkább akkor valami olyan gyakoralatot kell csinálni ami otthon is elvégezhető egyéb kellékek nélkül.

2010. febr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ÚÚ basszus én akartamilyen gépet venni de az alapján ami itt van nem fogok!!!!!
2010. jún. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!