Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha rendszeresen sportolok, és...

Ha rendszeresen sportolok, és normális mennyiségű kaját eszem, akkor egészséges életem lesz, ugye?

Figyelt kérdés
Szerintem most ideális a testsúlyom, viszont anyukám nem így gondolja (a suliban is szokták néha mondani) .A BMI-mérésnél "soványnak" minősülő eredményem lett,de ezzel nem értek egyet.Pár éve még KÖVÉR voltam,és ezért arról,hogy hízzam,hallani sem akarok (félek,hogy újra az leszek).Ha rendszeresen sportolonék, és normális mennyiségű kaját ennék,akkor elérném azt, hogy "normális" legyek (mármint testsúly terén)?
2014. máj. 31. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a mennyiség hanem a minőség a lényeg. Ha minőségi ételt veszel magadhoz és sportolsz egészséges leszel. Ha hamburgert pizzát és társait eszel nem biztos,hogy elég lesz a mozgás. Ugyan szerintem egyszer egyszer az is belefér csak ne minden nap.
2014. máj. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem ilyen felszínesen működik.
2014. máj. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem. számít a minőség is, az életvitel a káros szenvedélyektől kezdve az alvási szokásokig, vagy akár az érzelmi életedig. szintem minden befolyásolja.
2014. jún. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!