Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bevált konditerem bp-en?...

Bevált konditerem bp-en? Olyat keresnék, ahova főként nők járnak és nem egy cicababás, drága hely.

Figyelt kérdés

Elsősorban a IV, XIII, XIV. ker. érdekelne, és olyat keresnék, ahonnan egyedül sem néznek ki mégha béna kezdő vagyok akkor sem, és jó lenne valami olcsóbb kategóriáju.

Köszönöm!


2010. jan. 4. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Gilda Max a hermina tower-ben. Hungária-Ajtósi Dürer sarok. 0-24-ig nyitva van, kultúrált, sok hölgy jár oda, mert van aerobic is.

Szerintem az ára is korrekt, azt hiszem 10 ezer a korlátlan bérlet.

2010. jan. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Bár ez nem a kért kerületekben van, hanem a XX-ban, de nagyon jó. Itt senki nem foglalkozik a másikkal, mindenki csinálja a saját dolgát. Rengeteg lehetőség. Én aerobic órára járok, az is nagyon jó. www.sportkapu.hu/fitness2000
2010. jan. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia. Én a XIV. kerületbe járok az Erzsébet királyné útja 61. szám alá a FILA fitness-be. Szerintem szép hely, igényes, és normálisak az emberek. Kb 10ezer forint a havi korlátlan bérlet. Ha rám hallgatsz inkább délelőtt, vagy délután 4ig bezárólag menj, mert annál később iszonyat sokan vannak ott sajnos. Remélem segítettem.
2010. márc. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, csak az a gond, hogy én is 16.00-ig dolgozom és utánna tudnék menni:) Csak egyenlőre nagyon nehezen szánom rá magam a mozgásra, egyedül nehezen indulok neki és így félek, hogy ha valami olyan helyre megyek, ahonnan egyből "kinéznek",akkor sehova nem merek menni többet..:(
2010. márc. 25. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!