Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 184 cm magas vagyok 83 kilo...

184 cm magas vagyok 83 kilo és van egy kis hasam és azt szeretném ha lejjebb menne hogy feszesebb legyen milyen modon vagy milyen gyakorlattal tudom ezt véghez vinni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 20:37
 1/4 anonim válasza:
fussál és felülésezzél rendszeresen
2010. jan. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem hozzá a "strand" fazon alakításhoz heti 6 kardioval szobabicikli és tempós séta futópadon.
2010. jan. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Asszem el kell, hogy szomorítsalak:)

DE ha lapos és feszes hasat szerelnél, ahhoz elég sokat kell rá edzened, és keményen.

Elöször is az étkezésen kell változtatnod, ha sokat eszel és/vagy puffasztó ételeket attol logikusan nagyobb lesz a hasad estére, tehát ezt minenképp kerüld el.

Ha tartósan sokat eszel, akkor szervezeted el fogja raktározni a felesleget.

Ha túl keveset, akkor meg elkezdi lebontani az izmaidat, és ahogy újra elkezdesz enni, szintén el fog raktároz mindent, a "nehezebb" időkre:)

Tehát egyik sem jó megoldás:)

Mindenképp az arany középutat válaszd.

Válasz valamilyen aerob mozgást, és keress rá a neten hasizom gyakorlatokra.

Sok sikert:)

Pihenő napokat mindenképp tarts. Az eredmény viszonylag hamar látható lesz...

2010. jan. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2010. jan. 10. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!