Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani otthon...

Tudnátok mondani otthon elvégezhető comb, has, fenék fogyasztó gyakorlatokat?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nincs olyan edzés ami csak ezekre a testrészekre hatékony, de biztos van ami az említettekre a leghatásosabb. 168cm vagyok és 50kg nem vagyok kövér, átlagos testalkattal rendelkezem de lenne mit formálni az alakomon.. netet hiába bújom, tele van ilyen femina és ahhoz hasonló butaságokkal. Remélem, hogy akadnak itt hozzáértő emberek (akik nem azért járnak ide, hogy beszóljanak) hanem tudnak segíteni. Köszönöm előre! :)
2014. júl. 7. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Sárga Kapszulát, ha komolyan érdekel.
2014. júl. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ő az edzőterem használatáról ír..
2014. júl. 7. 20:31
 3/5 A kérdező kommentje:
vagyis az edzőtermi edzésről .
2014. júl. 7. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem csak arról. Étrendről (tömegnövelő és szálkásító diéta), aerob edzésről, még több étrendről, alapvetően arról, hogy hogyan formálhatod a testedet. Ha valami hozzáértőbb szöveget szeretnél olvasni a femina meg hasonlók helyett, akkor nyugodtan kezdhetnél ezzel a könyvvel. Legalább a tartalomjegyzékét olvasd el, rögtön rájössz, hogy nem csak a súlyzós edzésről szól önmagában.
2014. júl. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2014. júl. 8. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!