Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudom már volt ezer kérdés...

Tudom már volt ezer kérdés ezzel kapcsolatban, de sajnos sehol sem találtam rá határozott és kielégítő választ. Hogyan lehet a combot vékonyítani? Úgy értem hogy már alapból izmos combot milyen mozgásformával lehet esztétikailag vékonyabbá tenni?

Figyelt kérdés
A biciklizés sajnos nekem nem jött be, attól csak még jobban "bedurrant" a combom és a vádlim is. :\ A válaszokat előre is köszönöm!

2014. júl. 29. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Edzéssel bedurran, de ez nem tart sokáig, csak az edzés utáni kb negyed óráig. Egyébként nincs helyi fogyás, nem lehet irányítani annak helyét. Kalória mínuszban eleve nem tudsz izmosodni, pláne nem aerob mozgással.
2014. júl. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sose értettem mi a baj egy kis izommal? Ha csak szobabiciklizel, attól nem lesz testépítő izmod, lesz formája a lábadnak.
2014. júl. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha valóban izmos a combod, egyszerűen ne egyél eleget, és a szervezeted elégeti az izmot.


mivel ilyen kérdéseket nők szoktak feltenni, feltételezem az vagy, és feltételezem az a comb nem izmos, hanem van rajta 1 adag zsírréteg.

a hízás-fogyás nem csak az edzéstől. hanem a táplálkozástól és pihenéstől is függ többek közt + egyéb tényezők.

2014. júl. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

10 évig mazsoretteztem, most nyáron hagytam abba. Ez idő alatt nagyon megizmosodott a combom. :\ Oké...természetesen egy darabig elfogadható és szép a hosszú szálkás női comb, csak az a baj hogy esztétikailag rövidnek tűnik a combom, mert "előre le van rakódva az izom". Nem olyan kis izom...163 cm-emhez 52 kg vagyok. Tudom hogy nincs helyi fogyás, hisz nincs...Ezért gondoltam hogy talán van olyan mozgásforma amivel meg lehetne nyújtani az izmokat.

A válaszokat köszönöm!

2014. júl. 30. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!