Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Európa Bajnokság?

Európa Bajnokság?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csak érdeklődésből teszem fel a kérdést, kicsit kifejtem:

Tegyük fel van egy fiatal friss rajtengedellyel rendelkező lány (mondjuk 14-15 éves) aki elkezd versenyezni. Mik szükségesek ahhoz és mennyi idő hogy európa bajnokságon vehessen részt?(értem ezalatt hogy milyen programokból mennyit kell lelovagolni és hány százalékosra? Vagy ez mindig változó és a mezőnytől függ?) Szóval minden érdekel ezzel kapcsolatban, mi hogyan működik mi alapján és hogyan lehet valakiből válogatott lovas. Tudom, nyilván az eredmények számítanak.

Előre is koszonom!

U.i.: mielőtt azt hinnétek hogy ez a lány en vagyok, nem, persze enis szeretnék egyszer ilyen szintre eljutni de most nem ez a lényeg, tényleg csak érdekel ez az egész



2014. júl. 30. 20:11
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Az első és legfontosabb kérdés h milyen ágban?

(Ha díjlovaglás akkor többet tudok)

Nyilván mindenhol az eredmények számítanak de ehhez szinte nélkülözhetetlenek a támogatók.

2014. aug. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Első sorban díjlovaglás! :)
2014. aug. 6. 21:42
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Ez egy nagyon összetett és bonyolult dolog.

Nyilván kell egy belevaló jó ló és egy legalább ilyen jó edző akinek nemzetközi versenyekről vannak ismeretei. (ez jól jöhet)


A versenyzésben természetesen az eredmények, de ezek sajnos nem mindig elegek.

Nyilván a programok "létráján" kell elkezdened felfele haladni.

Részt kell venned szinte minden versenyen amire kalifikálódsz és ezen túl is versenyezned kell, minden lehetőséget ésszel kihasználva.

És akkor itt jön az, hogy nem elegek a jó eredmények mert ezek a versenyek egyre több és több pénzt emésztenek. ha szerencsés vagy és jó támogató szerzel, akkor ez a kérdés nagyjából meg van oldva.


Magyarország junior és fiatal lovasai díjlovaglásban 2012 óta indulnak EB-n. Ez a nemzetközi eredmények alapján dől el, hogy ki indulhat az EB-n. (a nemzetközi eredményekhez nyilván itthon kell elöbb kiemelkedően teljesítened).

Az EB-n (J/YR) belül több kategória van.

-póni: alacsonyabb korhatár, kiskantár

-nagyló junior: nagykantár, magasabb korhatár

-nagyló young rider: nagyló, nagykantár legnehezebb feladatok, magasabb korosztály


Díjugratásban nem vagyok ennyire jártas de nyilván az EB-re való kijutás menete nagyjából ugyanez.


Ha bármi kérdésed még van akkor mondjad, hátha tudom a választ.

2014. okt. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!