Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondizni járok heti 3X. Most...

Kondizni járok heti 3X. Most viszont nem lesz lehetőségem 2hétig lemenni a terembe nyaralások utazások miatt. Mit tegyek, hogy mégse essek ki a formámból?

Figyelt kérdés
17éves lány vagyok
2008. aug. 5. 09:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha elég régótta edzel, akkor ez a 2 hét pont rád fog férni. Kell néha a pihenés, egész évben nem ajánlott folyamatosan edzeni. A szervezet ilyenkor regenerálódik, feltöltődik.

Ha viszont nemrég kezdted, akkor mindenképp ajánlott egy helyi edzőtermet keresni (hacsak nem a déli sarkra mész, de sztem ott is van). Egy szállodai terem persze nem olyan mint egy rendes fitnessterem, de 2-3 naponta lemehetsz mocorogni kicsit, vagy reggelente tekerni eggyet.

Jó pihenést!

2008. aug. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

lődd főbe magad.

de komolyan.

én mindent megadnék, ha elmehetnék most 2 hétre nyaralni. leszarnám, h felszedek 20 dekát.

csak az a baj, h ezek szerint te semmit nem tudsz értékelni az életben... nem baj, nem az én problémám...

2008. aug. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!