Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi 100 guggolás jó valamire?

Napi 100 guggolás jó valamire?

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Saját testsúllyal terhelés nélkül egy kis átmozgatásra elég lehet, de ettől ne várj izmosodást, max ha totál nem mozogtál előtte akkor egy picit eleinte jöhet vele némi izmocska.
2014. aug. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

sandorzsolt, ne mondjad már, hogy a saját testsúlyos edzéstől nem lehet izmosodni. Az egy dolog, hogy 100 guggolás nem sok mindenre jó mivel 1hét alatt megszokod. De lehet a calisthenicel csodás atletikus izmot építeni. Oké lassabban, de lehet vele izmot felszedni.


A kérdésre: egy ideig,óráig elég lesz de szerintem csinálj több féle gyakorlatot, a guggolásnak több féle változata van, és még ott a kitörés is.

2014. aug. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100 kétlábas sima guggolás az nem elég terhelés. Ha végzel 4 x 15 egylábas guggolást az már ér valamit. Én nem a saját testsúlyos edzésre írtam, hogy nem elég, hanem csak a sima guggolásra. Olvasni tudni kell, mielőtt kötözködni akarsz!
2014. aug. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De biztos te jobban értesz hozzá és izmosabb is vagy nálam, ugye?
2014. aug. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy izmosabb vagyok e nálad, még nem láttalak, de abban biztos vagyok, hogy a saját testsúlyos edzés ér valamit, mivel magamon és sok más emberen látom a változást. Persze ha valaki sz@rul étkezik ne várhon egyik sportágban sem túlzott izmosodást.
2014. aug. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt vagyok:

[link]


De azt nem tudom honnan vetted, hogy én azt írtam, hogy nem ér semmit a saját testsúlyos edzés. Nem érted, hogy azt csak a sima guggolásra írtam? Hányszor írjam már le neked? Ennyire ne legyél már elvakult öcskösöm! Ki a fas írta, hogy nem lehet fejlődni streetworkouttal?

Kicsit több tapasztalatom van , mint neked. Én edzek 29 éve.

2014. aug. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem leszel térdfájós és a tartást is javíthatja valamelyest.

télen ha fázol akkor is hasznos.

és mondjuk kocogás előtt bemelegítésre is jó lehet.

2014. aug. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!