Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van a xvi. Kerületben vagy...

Van a xvi. Kerületben vagy környékén rúdtánc (pole fitness)?

Figyelt kérdés
találtam már több pole fitness edzéseket de főkepp csak a teréz körúton meg a belváros többi részen. én kinnt lakok a 16. kerületben, nem szeretnék olyan messze bejárni. tud valaki esetleg megfizethető áron , jó helyet itt a 16-ban és környékén ?
2014. szept. 13. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát volt itt polecenteres terem Árpádföldön, de ők is beköltöznek a 4-6os vonalára, ha még nem tették meg. (Egyébként azt a helyet nem is ajánlom, nem volt jó az órájuk.)
2014. szept. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ja és még annyit, hogy én is a 16. kerületben lakok.:) Nekem az a tapasztalatom, hogy inkább legyen messze, csak legyen jó a hely. Ami korrekt volt, és a legolcsóbb, ahol eddig voltam, az a Chrome Pole Fitness. 10 alkalom 12 ezer, egy alkalom 1800 ft.

Végül nem hozzájuk kezdtem járni, de nem volt rossz az órájuk.:)

2014. szept. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!