Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 60 méter sprint 7.9 másodperc...

60 méter sprint 7.9 másodperc alatt az milyen? Lassú vagy átlagos vagy jó?

Figyelt kérdés
Ma futottunk 60 métert és 7.9 mp lett és nem tudom, hogy ez most jó vagy rossz.18F

2014. szept. 17. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Úgy gondolom, hogy ez az eredmény tökéletesen megfelelő, talán egy picit még jobb is, mint az átlag, persze beleszámítva, hogy 18 éves fiatal férfi vagy (én pl. tesifelmérésen kb. 11 mp körül futottam, bár én 18 éves lány vagyok). Ha érdekel, hogy a tesifelméréseken milyen teljesítmény mennyit ér, nézz bele ebbe:

[link]

2014. szept. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! :)
2014. szept. 17. 18:19
 3/9 anonim válasza:
Nemrosz, én full fáradtan 120m-t 18mp alatt
2014. szept. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
De ha nem sportolsz elég jó ahhoz képest, a tények alapján én arra tippelek, hogy ectomorph alkat vagy szóval vékony tehát viszonylag könnyű vagy és alig van hájad. De általában az iskolában a futasnal csak az év számít az nem hány kg vagy, szóval hasznos az amit az első válaszoló írt.
2014. szept. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én 7,7 alatt futom 17/f
2014. szept. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ezek elég jók, utolsó válaszoló te sportolsz valamit?
2014. szept. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ CalisthenicsKing !


Egyébként nem sportolok semmit, és olyan vagyok amit írtál. Vékony meg kis hajam van. Mármint nem vagyok 1 szál bél de inkább ilyen átlagos. :D

2014. szept. 17. 21:18
 8/9 anonim ***** válasza:

#5-ös vagyok: nem igazán sportolok, csak hobbi szinten focizok meg uszodába járok

de én pl kevésnek tartom a 7,7-et is, a megyei diákolimpián is "csak" 4. helyre voltam képes a teljesítményemmel 100 m-en, mert a megyében van egy katonasuli v sportsuli és mindig az ő versenyzőik vannak a dobogón nem meglepő módon

2014. szept. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Jó azok egész nap azt nyomják, elég jó eredmény! :D
2014. szept. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!