Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Egyéb kérdések

A kérdés

60 méter sprint 7.9 másodperc alatt az milyen? Lassú vagy átlagos vagy jó?

Ma futottunk 60 métert és 7.9 mp lett és nem tudom, hogy ez most jó vagy rossz.18F

Keress kérdéseket hasonló témákban: 60 méter, sprint, futás, lebbencsleves

2014. szept. 17. 16:08  Privát üzenet  

A válaszok

Szia!

Úgy gondolom, hogy ez az eredmény tökéletesen megfelelő, talán egy picit még jobb is, mint az átlag, persze beleszámítva, hogy 18 éves fiatal férfi vagy (én pl. tesifelmérésen kb. 11 mp körül futottam, bár én 18 éves lány vagyok). Ha érdekel, hogy a tesifelméréseken milyen teljesítmény mennyit ér, nézz bele ebbe:

[link]

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2014. szept. 17. 17:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ! :)

# 2/9Időpont 2014. szept. 17. 18:19 Privát üzenet
Nemrosz, én full fáradtan 120m-t 18mp alatt

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 2014. szept. 17. 19:13 Privát üzenet
De ha nem sportolsz elég jó ahhoz képest, a tények alapján én arra tippelek, hogy ectomorph alkat vagy szóval vékony tehát viszonylag könnyű vagy és alig van hájad. De általában az iskolában a futasnal csak az év számít az nem hány kg vagy, szóval hasznos az amit az első válaszoló írt.

# 4/9Időpont 2014. szept. 17. 19:22 Privát üzenet
én 7,7 alatt futom 17/f

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont 2014. szept. 17. 20:04 Privát üzenet
Ezek elég jók, utolsó válaszoló te sportolsz valamit?

# 6/9Időpont 2014. szept. 17. 20:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a választ CalisthenicsKing !

Egyébként nem sportolok semmit, és olyan vagyok amit írtál. Vékony meg kis hajam van. Mármint nem vagyok 1 szál bél de inkább ilyen átlagos. :D

# 7/9Időpont 2014. szept. 17. 21:18 Privát üzenet

#5-ös vagyok: nem igazán sportolok, csak hobbi szinten focizok meg uszodába járok

de én pl kevésnek tartom a 7,7-et is, a megyei diákolimpián is "csak" 4. helyre voltam képes a teljesítményemmel 100 m-en, mert a megyében van egy katonasuli v sportsuli és mindig az ő versenyzőik vannak a dobogón nem meglepő módon

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 2014. szept. 17. 21:39 Privát üzenet
Jó azok egész nap azt nyomják, elég jó eredmény! :D

# 9/9Időpont 2014. szept. 18. 17:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
1km-t lefutni 4 perc 45 másodperc alatt jó időnek számít vagy rossznak?
Egy 1200 kg tömegű gépkocsi 15 másodperc alatt gyorsul fel 120 km/h sebességre. Mennyi volt a motor átlagos teljesítménye?
Az jó, hogy ha egy 180m-es kört 40 másodperc alatt futok le kényelmesen? Vagy ez teljesen átlagos?
Mekkora az átlagos gyorsulása annak a labdának amelyet egy kézilabdázó 0,3 másodperc alatt 100 km/h sebességre gyorsít fel?
Miért van az hogy alkalmanként egy 25megás nettel nem torrent letöltéssel alig szedek van olyan ha nem torrentel töltök egy 13 megás cucchoz kell 2 perc máskor ez pár másodperc...
Egy átlagos agy mennyi infót tud befogadni egy másodperc alatt? (tudatalattiban és tudatosan)

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!