Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bármilyen jógaszőnyeged van...

Bármilyen jógaszőnyeged van otthon, megírod az azzal kapcsolatos tapasztalataidat? Minden részletre kíváncsi vagyok! Lentebb!

Figyelt kérdés

Jógázáshoz jógaszőnyeget szeretnék venni. Azért hangsúlyozom, hogy jógázáshoz, mert ahhoz elvileg más kell, mint egyebekhez.

Tudom, hogy a jóga nem sport, de nem találtam jóga kategóriát itt a gyakorin.

Érdekelne a jógaszőnyegeddel kapcsolatban:

- mikor vetted?

- miből van?

- hány mm-es?

- tapad/csúszik?

- hogy bírja a kiképzést?

- mennyiben került?

Illetve - a tapasztalataid alapján:

- elégedett vagy-e a jelenlegivel?

- mit ajánlanál nekem - egy kezdőnek?


Van itthon egy polifoam, most azon csinálom, de az már elég viseltes. Lecserélném.


A 4 mm-esen nem fáj a térdetek? (Nekem egy 6 mm-es polifoam van itthon, azon nem fáj.)


Köszi előre is!!!



2014. szept. 30. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

hát mi ha nem sport? ennél sportabb sport nem sok van.

am szerintem tökmindegy milyen tornaszõnyeg, az a lényeg, hogy nem a padlón csúszkál össze vissza kezed lábad.

2014. szept. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
13%

dehogynem sport.

sőt ha vesszük a sport történelmet,akkor az egyik legrégebbi.

a bikram jóga gyakorlatsorból versenyek is vannak,világbajnokságok.

normális edzéshez elengedhetetlen egy jó szőnyeg.

egy darabig csináltam polifoamon,de azon csak úgy sikerült,hogy 2 kilós tárcsákkal raktam körbe,hogy ne mozogjon.

a rendes jóga szőnyegnek van súlya,ezért nem csúszkál a padlón.

2014. okt. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

De, a joga nagyon is sport!

Nekem is sokaig nyomtak azt a marhasagot hogy az nem sport. Meg persze a seta sem.

Ahhham.... Mara mindenki kerdezgeti tolem hogy a fenebe vagyok ilyen izmos. Pont azert mert jogazom es setalok, jol eszem. Plusz ezek meg tobbet is adnak.

Be ne nyald ezt a marhasagot. :)


A lenti linken a kerdeseid nagyreszere valaszt kapsz. Amit leirtak, azt valoban tudja a szonyeg. En ennek az elodjet vettem. De ugyan az.


[link]


Tapasztalataim:

2 eve vettem

Remekul tapad, nem csuszik.

Kivaloan lehet nyuzni, konkretan az enyem meg ugyan olyan allapotban van mint volt mikor megvettem.

Tokeletesen elegedett vagyok vele.

Tulajdonkeppen meg kezdo voltam mikor megvettem, igy ajanlom kezdoknek is, es mint lattad, nagy teherbirasu, tehat nyugodtan tudsz rajta fejlodni. :)


Elotte egy polifomom volt. Ha tornaszonyget gyuleltem valaha, na akkor azt igen. De terdem miatt muszaly volt. Akkor meg csak epp ismerkedtem a jogaval.

2018. szept. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!