Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » NTT Tippmix VIP csoportról...

NTT Tippmix VIP csoportról mik a vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyan írjon aki volt már benne.

2014. okt. 9. 20:12
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
Szerinted nem gyanús hogy fogadási tippeket ad pénzért? Ha tényleg jók lennének a tippjei, miért nem játssza meg őket és kaszál vele?
2014. okt. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Ez igaz viszont elég sok jó tipp kerül ki.. Nem tudom
2014. okt. 9. 20:33
 3/50 anonim ***** válasza:
76%

Akinek van 1 millió forintja, az mit akar? újabb egy milliót


szóval aki nyer tippmixen amúgy is, miért ne adná el a tippeket? bejön a mixe +még a tippek adásából is nyer


de úgy látszik ezt a bonyolult folyamatot nehéz pár embernek felfogni

2014. okt. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
Scheisse ganz !
2014. okt. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
53%
"de úgy látszik ezt a bonyolult folyamatot nehéz pár embernek felfogni" nem értem miért lenne bonyolult felfogni hogy átbsznak és még pénzt is kérnek érte...
2014. okt. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim válasza:

#5


Te nagyon okos lehetsz....mondanál konkrét tapasztalatokat? Mert alaptalan hülyeséget bárki tud beszélni...

2014. dec. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim válasza:
100%
Én voltam NTT VIP tag, de nekem nagyon deficites volt a történet....nem beszélve arról, hogy hiába kérsz tőlük segítséget (pl: hogy érdemes rakni, melyik tippet érzik a legbiztosabbnak stb. stb.) magasról tesznek rád. NAGY ÁTVERÉS AZ EGÉSZ, de ők persze nagyon jól járnak...ha egy hónapban tegyük fel 20 ember(persze ennél biztos, hogy többen fizetnek be) szóval befizeti a prémiumcsoport összegét azaz 10ezer forint az 1 hónapra nekik 20x10.000=200.000....így van miből bukniuk, így könnyű :) Jah és ilyen 1.30-2-es szorzóig a hülye is ki tud választani. És persze, hogy mindig a nyertes szelvényekkel villognak. Órákig tudnék erről írni, de inkább nem idegesítem magam. Remélem tudtam a válaszommal segíteni :)
2015. febr. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim válasza:
68%
KAMU! Alacsony oddsok és majdnem minden nap TÖBB EGYSÉG VESZTESÉG! Ez a VIP csoport, a free ugyan ilyen, csak visszamenőleg átírják. A szelvények hamisak, máshonnan lopottak, illetve csak a nyertes szelvényeket rakják fel.
2015. júl. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 Logout99 válasza:
86%

Elég régi kérdés, de azért válaszolok , hátha még jár erre valaki.


Nagyon sok buta ember van a válaszolók között úgy látom... most én leszek a nagyokos.


Kis odds nincs.. csak kicsi tét. Mondja már nekem valaki azt, hogy 1,5 odds kicsi.. játszd meg egy millió forinttal, máris félmillió hasznod van. Kettő ilyen oddssal, már több mint egy millió haszon van egy millió forintból. Az NTT igenis jó tippeket ad.. az egy dolog, hogy nem minden nap 100 % os a csoport, de 14-ből 10-12 tipp mindig jön / jött. Én már voltam benne.. nem basznak át, amit ígérnek azt adják. A VIP tippeken belül is vannak kategóriák, csoportok. Ha kitapasztalod magadnak, hogy melyik kategória, illetve csoport hozza a legjobb meccseket, akkor lehet szép hasznot kovácsolni magadnak. Persze nem tudsz rögtön 1 milliós téttel játszani, de ezer forintokkal nehéz lesz jelentős hasznot csinálni. Pénzt csak pénzből csinálhatsz, ez az én meglátásom, tapasztalatom.


Mindent összegezve szerintem elfogadható a csoport, ha van pénzed, amit forgathatsz, és nem vág padlóra ha elbuksz 10 ezer forintot. Az én ajánlatom a kezdő 5-10-15 ezer forintos tét, lehetőleg tényleg csak 2 meccset megjátszani, hogy kevesebb legyen az esély a bukfencre... egy hét alatt, ha szerencsés vagy, szerintem bőven meglehet csinálni 100-200 ezer forintot..Aztán emelni a tétet, és dübörögni, kifosztani a Zrt-t.


Legyetek szerencsések !

2016. márc. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 Nagy Tamás3 válasza:
100%
Én voltam már NTT Tippmix tag és beszéltem később mással is, aki volt tag mi a véleménye. 10 ezer Ft-ért küldött naponta 20 tippet, ami papírforma tippek, abból ha mind a 20 at megjátszod eleve veszteséges, ha meg épp kiválasztasz párat és pont azok nem jönnek be akkor meg ott a napi mínusz, lényeg hogy így lehetetlenség pénzt keresni a halom papírforma tippel, közben meg igéri a Milliókat az embereknek, ez így egy nagy átverés, megtévesztés, sok ember zsebéből kiveszi a 10 ezret csak. Ha Profi nyereséges tippadó lenne, akkor adna naponta 1 Tippet vagy 1 Mixet és azt mondaná, ha ezt rakod minden nap, akkor kb. X nyereség várható, ez korrekt lenne, mert vannak ilyen oldalak, amik minden hónapban pluszt termelnek így, de az NTT Tippmix nem tud az embereknek 2 fillér hasznot se adni az ömlesztett tippjeivel, mellékesen meg egy nagyképű tahó az illető, valaki másik email címre akarta a tippeket kérni, erre írta neki az plusz 8 ezer Ft lesz. Én senkinek sem ajánlom befizetni a tippekre, mert ennyi erővel egy Ingyenes tippadó oldalra fel lehet menni és onnan kiírni 20 papírforma tippet és az Ingyen is van..
2016. júl. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!