Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 25 éves ember vagyok kockahasa...

25 éves ember vagyok kockahasat akarok csinálni 170 cm magas vagyok és 81 kg és az a kérdésem hogy hány felülést kell csinálnom egy nap és mibe van a legtöbb fehérje?

Figyelt kérdés

#herceglaci2000
2014. okt. 21. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Most elárulok egy nagy titkot: mindenki ember! :O


Kockahasad meg nem lesz egyik napról a másikra. Főleg mivel 170cm-hez kicsit sok az a 81kg.

Előbb adj le a súlyodból, utána pedig hasizomra keress ABS gyakorlatokat neten.

2014. okt. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Tejsavófehérje izolátum, ha sok pénzt tudsz rá áldozni.

Na de nézz utána, google: legmagasabb fehérje tartalmú élelmiszerek, ételek. Annyi felülést csinálj, amennyivel a határaidat feszegeted. És hagyd is regenerálódni az izmokat másnap.

2014. okt. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha sok zsírréteg van rajta, akkor kezdj el kardiózni is!
2014. okt. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ardako válasza:

[link]

linkeltem a lifetilt oldalát itt le van irva frankón és van diéta is. A felüléseknek meg nézz utána a neten mert mert a teljes felülés nem jó a deréknak. Van sok más hasizom gyakorlat.

2015. márc. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ardako válasza:
ja igen,ahogy már előttem is irták táplálék kiegészítőnek én is tejsavó izolátumot gondolom a legjobbnak.
2015. márc. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!