Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Magyarországon van profi sumo...

Magyarországon van profi sumo képzés valahol?

Figyelt kérdés
Én rátermett vagyok ezen a téren. 36 éves, 217 kg és 172 cm vagyok. Vacsira két csirke símán elmegy, plusz mellé egy pár kolbász is.. Szóval jó erőnlétben vagyok, jól vagyok táplálva nagyon. Egyedül élek, nincs feleség se gyerek, így teljes erőmből a sumo-ra tudnék koncentrálni. Jelenleg a közmunka program keretein belül dolgozom mint utcai gereblyés, de igyekszem minél kevesebb részt kivenni a munkából és inkább ahelyett is a sumo létről fantáziálok. Szeretnék komoly sumo karriert erre van esélyem itt magyarországon?

2014. okt. 28. 14:52
 1/1 anonim válasza:
100%
Szia! Hallotál már a magyar sumo szakszövetségről? Most találtam neked a google-n. Azóta remélem beindult a karriered :)
2016. okt. 22. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!