Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan készüljek fel felvételire?

Hogyan készüljek fel felvételire?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnék az alábbi gyakorlatokra felkészülni?


Hajlított karú függés (72másodpercig)

helyből távolugrás (kb 2,5m)

2km futás

60m-es futás. (rövidtáv)



Testépítést sportolok,és tömegnövelési ciklusban vagyok. A felvételin 60kg-ba kell nyomni 25-öt. (ez megy is)

Sajnos a saját testsúlyommal kevésbé bírok, (pl: függeszkedés) ezért szálkásítok.

4,5hónap elég lesz a felkészülésre?

Jelenleg 108kg és 193cm vagyok.


2010. jan. 28. 19:51
 1/9 anonim válasza:

60 kilóba 25 ahoz már kell erő.

Szóval úgy tudnál,hogy csak fehérjét eszel,és este 6 után nem eszel,kéne futnod is futáshoz tekerd be magam alufóliával mert akkor jobban izzadsz és megy le a zsír is.fekve nyomás helyett meg fekvőzz.ennyit tudtam:D

2010. jan. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

"ekerd be magam alufóliával mert akkor jobban izzadsz és megy le a zsír is"


Nekem celofánt mondtak,de szerintem nem a legjobb,mert nem lélegzik a bőr.


Most lehet,hogy jó 60kg-ba simán belenyomni 25-ször,de relatívan gyenge vagyok. Régen a szertorna nagyon jól ment,gyűrűzni is tudtam,de mostanság már nehezen megy.

2010. jan. 28. 20:15
 3/9 anonim válasza:
az alufóliánál nem szellőzik a bőr de a 30 perces futás alatt nem gombásodik,be ne izgulj és sokat segít,persze utánna lekell fürdeni.Ez a lényeg futás,sok ön súlyos gyakorlat.
2010. jan. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sztem próbálj főként a futásra koncentrálni, tapasztalatból tudom hogy az a legnehezebb, bár ha neked a függeszkedéssel is bajod van akkor nem lehetsz valami edzett
2010. jan. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Attól függ,hogy mit jelent neked az edzett. Most értem a tömegelési ciklus végére, és 109vagyok. Szerintem az ilyen testsúlyú emberek nem igazán bírnak a saját testsúlyukkal. Ezért fogok szálkásítani. (amit írtam)
2010. jan. 29. 14:52
 6/9 anonim ***** válasza:

kedves első válaszoló! mi az hogy este 6 után nem eszel??miért pont este 6?mi van ha valaki akkor kel fel?mert éjszakásba melózik?

ez az este 6 egy norbi duci tréning szarság.

Kedves Kérdező! ha tömegnövelési ciklusba vagy,hogy szálkásíthatsz?egyszerre ez nem megy?

egyébként zsírtalanítani kell,ha testépítő vagy nyílván van étrended.. a szénhidrátot vedd visza 2 tskg-ra,és a fehérjét told fel 3 gramm /testsúlykilogramm, minden nap AEROB edzés!!! 40 perc legjobb éhgyomorra!szobabicaj,tempós gyaloglás,néha kocogás

2010. jan. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ja a fekvőt azt hagyd a fenébe max bemelegítésre,a súlyokon ne váloztass,ugynaúgy keményen kell edzeni diéta alatt is,hogy minél több izom maradjon meg
2010. jan. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"ha tömegnövelési ciklusba vagy,hogy szálkásíthatsz?egyszerre ez nem megy? "


Most végeztem a tömegeléssl,ezért FOGOK szálkásítani.

Egyszerre nem megy.

2010. jan. 29. 15:42
 9/9 anonim válasza:

Rendészeti suliba szeretnél manni? Ha igen írj már privit! Kösz!

U.I: bocsi az Off-ért!XD

2010. jan. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!