Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az emberek...

Miért van az, hogy az emberek többsége, a táplálékkiegészítőket (koncentrált élelmiszereket) szteroidoknak nézik, vagy káros szereknek? és miért van az, hogy az aki elkezd sportolni, annak az az első kérdése, hogy mit szedhet?

Figyelt kérdés

a másik nagyon gyakori,hogy mennyi idő alatt lesz eredmény?látom itt is a kérdéseken,mennyi idő múlva látszódik meg stb.

azt kéne megérteni,hogy az vagy amit megeszel,olyan eredmény lesz,amennyi energiát belefektetsz!

felesleges kérdések vannak sport témában

[link]

tessék utánaolvasni,küzdeni,magunkb aszállni az eredményekért,és élvezni a sportot!!


2010. febr. 2. 00:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%

Talán mert azok.


Az ókori görögöknél egyetlen sportoló sem szedett glutamint, Naposimot, vagy más anabolikus szaroidot, és mégis erőlködés nélkül kenterbe vernék a sok mesterségesen fölpumpált műmuszklis doppingsutyerákot, akik koksz nélkül a cipőjüket nem tudják felhúzni.


A sportok sem arról szólnak már, amiről. Mindegyik a rohadt pénzről szól, a támogatásról, mindenki több lóvét akar szerezni: A sportoló is, az edző is, a klub elnöke is, meg az összes többi ilyen kamuszakmás. Ennek érdekében bízvást hajlanak a csalásra, hiszen pénz beszél, doppingellenőr ugat. Aki pedig koksz nélkül fog bele egy sportba,az pontosan ezért nem fog eredményt elérni, mert az összes élsportoló szaroidokkal lövi magát, labdába sem rúghat a felfokozott teljesítményű szupermenekkel szemben. Így hát ő is nekikezd a doppingolásnak.

2010. febr. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Én sosem csíptem a koxos kondirudi izomagyú feszengő szteroidhuszárokat, viszont a natural gyúrósokat tisztelem. Egyébként az első hozzászólónak teljesen igaza van, aki élsportoló annak muszáj ezeket a szteroidokat szedni a siker érdekében. Én például sambo (sambo=orosz katonai földharc)mester vagyok, és nincs szükségem szerekre, mégis vannak eredményeim. Szerintem az a baj, hogy sokan csak a jó eredményeket akarja, de lusta tenni érte. Lusta és türelmetlen évekig gyúrni, ezért beszed pár kg Naposim-t aztán, majd lesz belőle Schwarzenegger. :D
2010. febr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem minden táplálékkiegészítő KOKSZ!!!


Én például nem vagyok sem sportoló, sem bodybuilder-es, mégis napi rendszerességgel szedem a szójalecitin kapszulát (napi 1200mg), a halolaj kapszulát (napi 1200-2400mg), C-vitamint (lassú felszívódású 1000mg/nap), és Spirulina tablettát (napi 4 db 500mg-os)...


Vannak olyan táplálékkiegészítők, amiket akkor is szedni kellene, ha valaki nem sportol, mert sajnos manapság már a zöldségek és gyümölcsök nem tartalmaznak annyi vitamint és tápanyagot, mint 10-20 évvel ezelőtt...

Sajnos, manapság egyszerűen lehetetlen annyi halat fogyasztani, ami szükséges lenne a szervezetünk számára, viszont a halakban levő telítetlen zsírsav (omega-3) hiánya komoly betegségeket okoz!


Nem tudunk annyi zöldséget sem fogyasztani, amennyire szükségünk lenne, viszont a Spirulina algatabletta fogyasztása ezt pótolhatja : 2 tabletta felér 1 kg zöldséggel!!!


Ugyanezeket a táplálékkiegészítőket a gyerekeimnek is adom (18 és 19 évesek), ők sem sportolók, de így sokkal egészségesebbek, fittebbek, sokkal könnyebben tanulnak (a szójalecitin miatt), sokkal jobban fejlődnek!


Amúgy épp a bodybuilder oldalakon hirdetik a legjobban a millióféle táplálékkiegészítőt!


[link]


"...Modern és rohanó világunkban egyre kevesebb időnk jut odafigyelni az egészséges, helyes, kiegyensúlyozott táplálkozásra. Az étrendkiegészítők olyan élelmiszerek, melyekkel kényelmesen pótolhatjuk az elmulasztott vitaminok, fehérjék és más hasznos anyagok bevitelét. A legkülönfélébb növényi kivonatok alternatívát jelentenek a mesterséges gyógyszerek használatának csökkentésére betegségek és különféle mindennapi problémák kezelésében. A sportolók számára nem csak a teljesítmény, hanem a megnövekedett tápanyag-igény pótlása is csak étrendkiegészítők és/vagy különleges táplálkozási célú élelmiszerek fogyasztásával lehetséges..."

2010. febr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
mi az hogy nem minden?EGY TÁPLÁLÉKKIEGÉSZÍTŐ SE KOKSZ! kár volt a kérdést feltennem,azért ilyen a sport,mert ilyen buta a közönség
2010. febr. 2. 12:02
 5/13 A kérdező kommentje:

és akkor mi van ha ott "hirdetik"??ott dolgozom,nem kell belinkelni:)

mégis a táplálkozásra hívjuk fel a figyelmet MINDIG! ha rendszeres olvasónk vagy tudod!

ezek táplálékok,és sokan azt hiszik,hogy beszedik és kész a fejlődés.azért kérdeztem,hogy miért van ennyi hülye?

erre ti a naposim meg stb.IDIÓTÁK!!

pár kiló naposim??? tudod te miről beszélsz????

ááááá

ti fikázzátok a sportolókat???nyomorék mberek hihetetlen,lehet oltani,nem jövök erre az oldalra többet,azért regeltem,hogy segítsek azokon akik azokat a kérdéseket teszik fel hogy.. 2 HETE SPORTOLOK,MIT SZEDJEK,MENNYI IDŐ ALATT FOG LÁTSZÓDNI??

maradjatok csak ezen a szinten,és legyen Magyaroszágon minél több zsírosabb ember

2010. febr. 2. 12:06
 6/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, minek teszel fel olyan kérdést akkor, amire NEM akarsz választ kapni?
2010. febr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Már 5 éve, hogy lejárok edzőterembe.

A kezdetektől fogva használtam táplálékkiegészítőket, mert tudtam hogy nélkülük, szilárd kajából NEM tudom megoldani a FEJLŐDÉSHEZ szükséges KALÓRIA mennyiségemet.

A koksznak vannak komoly mellékhatásai, ha hosszú időn keresztűl szeded. Glutamintól ilyen hatásokat hol észlelsz??? Vagy szerintetek a fehérje szétb@ssza a vesédet?? NEm hiszem. Ezt csak az egészen idiótak hiszik.

Az a baj hogy én egyetlen olyan reklámot sem látok a TV-ben hogy "élj egészségesen, járj el edzeni, formáld a tested" Látsz ilyet?? NEM. Látsz olyat hogy fehérje, kreatin, glutamin, aminosavakat reklámoznak és részletesen elmagyaráznák ezek mire is jók, és talán rádöbbene a sok marha hogy ég és föld különbség van ezek között és a koksz között?? NEM. Csak az a baj, ha valami már dobozban van, és por állagú, és egy izmos egyén szedi, az már biztosan "csoda por" meg "randa szerek, pfújj". Közben a lakosság 70% dohányzik, és a fele elvan hízva. Ez tök egészséges ugye???

A lényeg az hogy MI, testépítők, izmosodni vágyók, egészségesen élők, EGY közösséget alkotunk, és kítűnünk az átlagból, amire az átlag ember IRIGY.

Szép napot mindenkinek! ;)

2010. febr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

ez nem kérdés voilt,reméltem a sok marha rákattint,és okul picit a dolgokból.

főlen a az oldalból,amit belinkeltem,nem hülyeségek vannak ott írva,és ha mindenki utánaolvasna,talán kevesebb értelmetlen kérdés lenne,és keveseb zsíros ember.

ÉS FŐLEG AMI RÁM IS TARTOZIK,RENGETEG EMBER AZÉRT BETEG,MERT SZARUL ESZIK,AMI NEM IS ÉRDEKELNE,HALJON MEG AZ ILYEN,DE E FERTŐZZE AZTAKI MÉG EGÉSZSÉGES.

2010. febr. 2. 15:53
 9/13 anonim ***** válasza:

15:36-os voltam.

Én nme hiszem hogy bármi rosszat is írtam volna.

Legalább egy pozitív reakciót vártam volna részedről.

De mindegy.

2010. febr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
15 06 osnak szólt
2010. febr. 2. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!