Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Attól lehet fogyni ha itthon,...

Attól lehet fogyni ha itthon, naponta - emelve a számot - megcsinálok 10 guggolást,10 négyüteműt,10 fekvőtámaszt, és 10 felülést?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy naponta rátenni 5-el, 15, 20, 25, és így tovább. Persze emellett meg normálisan enni. Plusz gyalogolni, eléggé rákaptam most, a súlyom miatt még a futás kizárt.

2015. jan. 21. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez édes kevés.. bemelegítésnek talán elmenne.
2015. jan. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem. De persze hogy kevésnek tűnik, épp ezért írtam azt, hogy növelni naponta a számot. Lépésről lépésre, mégsem csinálhatok egy nap alatt százat, ha nem vagyok hozzászokva, nemde? :)
2015. jan. 21. 21:53
 3/11 Galaxis. ***** válasza:
40 perc futás.
2015. jan. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem erősen van egy gyanúm, hogy te hiszel a helyi zsírégetésben... attól, hogy felülést csinálsz, nem fog lemenni a hasadról a zsír, a fekvőtámasztól nem fog lemenni a karodról, stb... Ha eléggé megizzasztod magad (köredzésben, de ezek a számok még kezdésnek is kevesek egy átlagos embernek ehhez), akkor fogsz lefogyni vajmi keveset az egész testedről (és nem onnan, ahol a gyakorlatvégzést érzed), de ennél jóval hatásosabb a futás, úszás, kerékpározás, stb.
2015. jan. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
amit leírtál az kb egy kezdő crossfit vagy akármilyen edzésen a bemelegítés. Mondjuk ha ez egy kör lenne, és megcsinálnál belőle kb 20-at és kiegészítenéd 1-2 gyakorlattal akkor nem is lenne rosz. De most komolyan azt gondoltad hogy napi 2-3 perc mozgástól ( mert ez kb annyi) lefogysz?:D na mind1 nekem,azt csinálsz amit akarsz :D
2015. jan. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egy hónap mulva 150-et csinalnal?

Hajra..

2015. jan. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Focifan001 válasza:

Nagyon fontos, hogy igyal sokat! Sok ember ezt alapbol elfelejti, hat meg ezdes soran!

Ha teheted menj el konditerembe. Az mar onmagaban szep dolog hogy elhataroztad. Ha futni nem lehet, menj el uszni. Nem egy komfortos dolog(szerintem szinte senkinek) de nagyon hasznal. Van olyan jegy, ahol szanuat is beleszamitjak. Az nagyon fontos. Izzadj meg. De nincsen olyan, hogy egybol lefogysz, es szep alakod lesz.nono..Ez ugy mukodik, hogy szepen LASSAN lefogysz, kozben sportolsz, rendesen eszel, es iszol. Nem negy honapnyi dolog lesz, korulbelul fel ev. De ha jol csinalod(es biztos vagyok benne, hogy sikerulni fog) akkor meg leszel elegedve az eredmennyel. Lehet hogy tobb idore van szukseg.

Legyen motivaciod, es akaraterod..Ezek nagyon fontos dolgok:)

Sok sikert!:)

De hogy valaszt kapj a kerdesre:Nem, onmagaban ez igy nem eleg.

2015. jan. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Barátnőm így fogyott:napi 100 felül és, 50 fekvőtámasz, 3 km futás,. Minden nap. Egész nyáron de így is "csak" 10 kilót fogyott
2015. jan. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Felül helyett felülést akartam csak kijavítja a telefonom
2015. jan. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Dorka Elanor válasza:
Ha jól csinálod és rendszeresen akkor fogyhatsz tőle de szerintem mehetnél sportolni is ennyi erővel. Sok szerencsét a fogyáshoz
2015. febr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!