Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Péntek Enikő zóna edzésre 26...

Péntek Enikő zóna edzésre 26 éves férfiként nem "ciki" elmenni?

Figyelt kérdés
20 éve folyamatosan sportolok, aztán egész megtetszett amit láttam az egyik zóna videon. Nem értem, mi az oka annak, hogy csak nők vannak ott?

2015. márc. 2. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Videók alapján van 1-2 pasi is, ha nem is sokan. Nyugodtan menj el kipróbálni.
2015. márc. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem csak nők vannak :) A táborban például sok feleséget elkísérte a férje is, ők is beálltak és élvezték rendesen. :) A hétfői edzéseken is vannak pasik.
2015. márc. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 aikiboxer ***** válasza:
A kérdésed arra utal, hogy ezt Te cikinek érzed, tehát a logikus válasz az, hogy de, cikinek fogod érezni, és drukkolni fogsz, nehogy valamilyen ismerősöd meglásson és másnap telekürtölje a munkahelyedet/családot/baráti kört, hogy csaj edzésen ugrabugráltál... :)
2015. márc. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem ciki.Ne beszűkült agyú testépítők(kinek nem inge...)"Igazi férfi súlyt emel keményen,nem bohóckodik" felfogása alapján értékeld önmagad.
2015. júl. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én spinningre gondoltam ugyan ezt több hónappal ezelőtt. Ma már szinte el sem kezdik nélkülem. :)
2015. júl. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!