Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Katlan lovarda, Akadémia...

Katlan lovarda, Akadémia Lovasiskola vagy Airport Ranch?

Figyelt kérdés
Szerintetek ezek közül hová lenne érdemes járnom lovagolni? (hobbi szinten) Az árakkal és az elhelyezkedéssel tisztában vagyok, tapasztalatok érdekelnének, hogy hol milyenek a lovak, az edzők, az órák.

2015. márc. 14. 20:28
 1/4 anonim válasza:

Hosszas keresgélés után én végül a Katlan lovardában kötöttem ki, én nagyon elégedett vagyok a színvonalával. Nem egy csili-vili hely, de úgy gondolom nem is a színben passzoló nyeregalátét-fásli-fülvédő kombó fogja ezt meghatározni. Helyette jó hangulatú órák, türelmes, felkészült oktatók és lovak vannak, nagyon sokat tanultam már tőlük.


Airport Ranch-ra is jártam, de otthagytam, akadémiát eleve kizártam, nem nagyüzemi lovardát kerestem, ahol futószalagon jönnek-mennek a lovasok.

2015. jún. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az akadémia a legjobb szerintem és ott színvonalas szép a hely és a társaság, lovak is kedvesek.
2015. szept. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én az Akadémia lovardába járok több éve és nagyon szeretem
2018. márc. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az Akadémia lovardát egyántalán nem ajánlom! Nagyon rossz edzők vannak ott..
2018. júl. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!