Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha így növelem a napi edzésada...

Ha így növelem a napi edzésadagot, szerintetek reális, és elérhetem a hosszú távú célomat?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem újra edzeni, június végére szeretnék leadni 10 kilót. 15 perc futással, 25 db has-hátizommal és 5 db "szándék megvolt" (értsd: szerintem szabálytalan) fekvőtámasszal kezdtem. Úgy terveztem, hogy napi 2.5 perccel emelem a futást, és azzal olyan 30 perc körül állok meg (de folytatom naponta) 5 darabbal emelem a has-hátizmokat, azt a végtelenbe és tovább, és napi egy darabbal emelem a fekvőtámaszt... Szerintetek így reális, és elérhetem a célom?


U.I.: Ha tudtok még olyan gyakorlatokat, amivel lehet fogyni hasról, hátról, lábról, illetve a thigh gap-től megszabadulni (magyarul nem jut eszembe), akkor kérlek, írjátok le! :)



2015. márc. 23. 21:06
 1/2 anonim válasza:
Szerintem reális az a 10 kiló. Bár én mondjuk ha súlyt szeretnék veszteni, akkor többet futnék, de lassabban. Ja és én legalább heti egyszer eljárnék kondiba is. Azért ne felejts el a héten legalább egy pihenő napot tartani,hogy az izmaidnak legyen idő regnerálódni. Esetleg még nézz kicsit utána a Tabata edzésnek. Elsőre lehet könnyűnek fog tűnni,de nagyon durva és hatásos edzés.Rövid idő után már érezni fogod a hatását.
2015. márc. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Előző vagyok, azt még elfelejtettem megírni, hogy sok sikert és főleg kitartást ! :) Akarattal mindent ellehet érni.
2015. márc. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!