Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A felsőtesterősítő kerék a...

A felsőtesterősítő kerék a legjobb hasizomra, felsőtestre? (lent)

Figyelt kérdés

Eddig még nem gondolkodtam el rajta, de megláttam ezt és nagyon megtetszett.


[link]


De megéri-e rááldozni a pénzt ilyesmire? Mennyire lehet kihasználni? Tapasztalatok? Tanácsok?



2015. ápr. 6. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó eszköz a hasizom erősítésére, de ez valami jobb cucc lehet amit linkeltél, mert amúgy 3-4 ezer körül vannak az árak.
2015. ápr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Oh az csak még jobb :) ha olyan helyen járok mindenképp szétnézek.

És mennyire lehet ezzel szép tónusos hasizmot elérni? (Diétázom is persze, meg mást is edzek egyébként, csak még az elején járok, de majd idővel ugye.)


Mondjuk ennek a csajnak szerintem már elég szép hasa van:

[link]

2015. ápr. 6. 18:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennél jobbat is elérhetsz, de ez nem csak gyakorlattól függ, hanem genetika, étkezés.
2015. ápr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szuper :) A genetikám egyelőre nem tudom biztosan milyen, de ugye egészség és fittség miatt edzek, nem kizárólag azért, hogy "victoria secret modell" legyek szóval majd elválik idővel, mikor 2-3 hónap múlva igazán alakulni kezdek. Köszönöm a segítséget.
2015. ápr. 6. 18:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen, sok sikert. :)
2015. ápr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!