Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szükséges változtatni az...

Szükséges változtatni az étkezésemen a célom eléréséhez?

Figyelt kérdés
Egy kevés felesleg van rajtam az is inkább az alhasi részen,ezen kívül sokat kéne még feszesednem.Heti 3x járok 1,5 órát konditerembe és súlyzós edzést végzek(mindezt kb 5 hete).Étkezésemre viszont különösebben nem figyelek oda.Ha délután vagy este megkívánok egy kis pl popcornt,csokit,stb akkor nem állok ellen neki vagy akár néha a fehér kenyérnek,cukros,zsíros ételeknek sem.164 cm;48 kg vagyok.20/L
2015. ápr. 18. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Feszesedni úgy tudsz, ha izmosodsz. Ahhoz pedig rendezettebb étrend kellene, nem össze-vissza cukros, fehér lisztes kaják nyomatása. A fehérjebevitelnek is meg kell lennie, ami így tuti nincs rendben. Az étrend az alapja a jó formának, anélkül nem sokra mész.
2015. ápr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Osynho ***** válasza:
Mi a célod? Fogyás, vagy izmosodás? Két külön folyamat, nem megy együtt. Étrend az alapja mindennek.
2015. ápr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor tévhit az,hogy edzés mellett ha csak egy pici súlyfelesleg van rajtam,szinte akármit ehetek?


Azért is gond nekem a megfelelő étkezés,mert családomat egyáltalán nem érdekli mit esznek,így nem is vesznek olyan kajákat amiket én ennék.Mivel más nincs itthon kénytelen vagyok ebédre főzeléket enni,tésztát,pörköltet stb uzsira meg vacsorára fehérkenyeret ha nem akarok éhen halni.

2015. ápr. 18. 17:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Tévhit, ha jó formát akarsz.
2015. ápr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én ugyan így vagyok
2015. ápr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!